کد خبر : ۱۸۹۵۸
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی خواستار شد:
با توجه به توان متخصصین و مدیران شهربابکی بنابراین خواستار تفکیک مجتمع مس شهربابک و سرچشمه می باشم و نباید مسئولین شرکت مس نگران این تفکیک بوده و آن را بپذیرند.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تاثیر تفکیک مس سرچشمه و شهربابک در روانسازی سیستم مالی و بانکی و به طبع آن رشد اقتصادی شهرستان شهربابک را در پی خواهد داشت، سخن به میان آورد و تصریح کرد: با توجه به توان متخصصین و مدیران شهربابکی بنابراین خواستار تفکیک مجتمع مس شهربابک و سرچشمه می باشم و نباید مسئولین شرکت مس نگران این تفکیک بوده و آن را بپذیرند.

" علی اسدی" در گفتگو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، با بیان این مطلب که 19 دی ماه به عنوان روز شهربابک نامگذاری شده است، گفت: این روز به مناسبت یادآوری اوج فداکاری و ایثار مردم شهربابک است که در عملیات کربلای ۵، ۲۳ شهید تقدیم انقلاب کردند.

وی ضمن تقدیر از خدماتی که مجموعه مس در زمینه ایجاد اشتغال انجام داده است، اظهار کرد: خواستار مساعدت مس در زمینه تکمیل استادیوم ورزشی و کمک به بهبود وضعیت بهداشت و درمان این منطقه می باشم.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استقلال مجتمع مس شهربابک از سرچشمه از لحاظ فنی قابل توجیه است و بار مالی ندارد، افزود: تفکیک مجتمع مس شهربابک و سرچشمه، باعث چابک ‌تر شدن، ایجاد رقابت، رشد و توسعه بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

وی از تاثیر تفکیک مس سرچشمه و شهربابک در روانسازی سیستم مالی و بانکی و به طبع آن رشد اقتصادی شهرستان شهربابک را در پی خواهد داشت، سخن به میان آورد و تصریح کرد: با توجه به توان متخصصین و مدیران شهربابکی بنابراین خواستار تفکیک مجتمع مس شهربابک و سرچشمه می باشم و نباید مسئولین شرکت مس نگران این تفکیک بوده و آن را بپذیرند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها