کد خبر : ۱۹۰۸۳
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
سلیمانی: هنوز جزییات مراسم سوگواری و ترحیم در روزهای آینده و پس از خاکسپاری تعیین و مشخص نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا سلیمانی اظهار کرد: پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از اقامه نماز توسط مقام معظم رهبری، فردا ساعت 10 صبح از مقابل دانشگاه تهران تشییع و در حرم حضرت امام خمینی(ره) و در جوار بارگاه ایشان به خاک سپرده خواهد شد.
 
وی همچنین یادآور شد: هنوز جزییات مراسم سوگواری و ترحیم در روزهای آینده و پس از خاکسپاری تعیین و مشخص نشده است.
 
سلیمانی در پاسخ به اینکه آیا تا این لحظه وصیت نامه آیت الله قرائت شده است یا خیر، گفت: وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی در دست خانواده ایشان است و فعلا از سوی آنان خوانده نشده است.
 
در همین  رابطه و درباره جزئیات و نحوه مدیریت مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، «محمود نیلی احمدآبادی»، رئیس دانشگاه تهران  گفت: هرچند مدیریت برنامه فردا در اختیار خانواده آیت الله هاشمی و ستاد برگزاری است، مسئولان دانشگاه تهران، نهایت تلاش خود را به کار خواهند بست تا همه فضاها و امکانات دانشگاه را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم آماده کنند و در اختیار ستاد برگزاری و خانواده ایشان قرار دهند.
 
«نیلی احمد آبادی» تأکید کرد: ما به عنوان دانشگاه تهران، برای انجام هر چه بهتر مراسم هر کمکی که نیاز باشد خواهیم کرد و نیروهای ما از همین امروز آماده سازی فضای دانشگاه برای مراسم فردا را شروع کرده اند.
 
وی با اشاره به آغاز مراسم تشییع در دانشگاه از ساعت 10 صبح، در مورد همکاری برای حضور حداکثری دانشجویان در مراسم، ادامه داد: با اینکه فردا تعطیل رسمی است، ما سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان را تعطیل نکردیم و اگر مقررات راهنمایی و رانندگی و محدودیت های ترافیکی و عبور و مرور اجازه دهد، ما برنامه انتقال دانشجویان برای شرکت در مراسم را خواهیم داشت.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار