کد خبر : ۱۹۰۹۳
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در این پیام تسلیت، پس از ذکر آیه شریفه انالله و انا الیه راجعون آورده است، کجاست هم نفسی تا به شرح عرضه دهم که دل چه می کشد از روزگار هجرانش.
امام جمعه بهرمان نوق از توابع رفسنجان با صدور پیامی رحلت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسین محسنی زاده شامگاه دوشنبه در این پیام تسلیت، پس از ذکر آیه شریفه انالله و انا الیه راجعون آورده است، کجاست هم نفسی تا به شرح عرضه دهم که دل چه می کشد از روزگار هجرانش.

این پیام می افزاید، ضایعه اسفناک رحلت جانسوز و ناباورانه مردی بزرگ که عمر ارزشمند خویش را برای اعتلای دین و سربلندی این مرز و بوم سپری نمود و همه دوستداران آن عزیز سفر کرده را در هاله ای از بهت و غصه فرو برد که بی شک با گذر ایام همگان جای خالی آن بزرگ مرد را احساس خواهند کرد.

وی در ادامه آورده است، آری آیت الله هاشمی یار و محرم امام راحل (ره) و همراه همیشگی مقام معظم رهبری و دلسوز انقلاب و ایران و ایرانی از میان ما رفت و دلها را با سوز هجرانش به آتش کشید.

حجت الاسلام محسنی زاده در ادامه آورده است، صبوری و دلسوزی، وفاداری و خیرخواهی، تدبیر و دوراندیشی، شجاعت و صلابت، رازداری و مصلحت اندیشی گوشه ای از دهها صفات و ویژگی های آن سترگ مرد است که بر تابش تاریخ این مرز و بوم نقش خواهد بست و زحمات و مجاهدت های بی دریغ وی هیچ گاه از خاطره ها از بیرون نخواهد رفت.

وی می افزاید، اینجانب این ضایعه بزرگ را به رهبری انقلاب، علمای عظام، ملت بزرگ ایران بویژه مردم شریف شهرستان رفسنجان، نوق و شهر بهرمان و خانواده محترمشان و تمام بازماندگانش تسلیت عرض کرده و آمرزش الهی و علو درجات و همنشینی با محمد و آل محمد(ص) را برای وی از درگاه احدیت خواستارم.

در ادامه این پیام آمده است، در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز، چه توان کرد که سعی من و دل باطل بود.

بهرمان زادگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی در منطقه نوق رفسنجان و در 70 کیلومتری مرکز شهر رفسنجان قرار دارد.

شهر بهرمان رفسنجان با درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سوگ و ماتم فرو رفته است.
آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها