کد خبر : ۱۹۰۹۸
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان:
ایرنا نوشت: 
محمد سلمانی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار جیرفت افزود: سهم شهرداری جیرفت از عوارض طی 9 ماه گذشته بیش از 20 میلیارد ریال بوده است.
وی طرح جامع مالیاتی را یکی از مهمترین برنامه ها در راستای تحقق اهداف طرح های اقتصاد مقاومتی ذکر و اظهار کرد: این طرح علاوه بر شفاف سازی و تسهیل فرآیند وصول مالیات، موجب کاهش هزینه های عملیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی می شود. 
وی بیان کرد: تلاش می شود در فرآیند وصول مالیات علاوه بر رعایت حقوق دولت، از حقوق شهروندان و مودیان مالیاتی نیز صیانت شود. 

فرماندار جیرفت نیز گفت: بازدیدهای مکرر مدیرکل امور مالیاتی کرمان از جنوب این استان بیانگر عزم این اداره کل در رفع مشکلات این خطه از استان است.
احمد امینی روش افزود: همه باید برای مسدود کردن راه های فرار از مالیات تلاش کنیم و از این ظرفیت در راستای توسعه و آبادانی شهر استفاده کنیم.
وی اعتماد عمومی را بزرگترین سرمایه دانست و خاطرنشان کرد: اگر مردم نتیجه پرداخت مالیات را در توسعه و آبادانی شهر مشاهده کنند در این صورت با دولت همکاری بیشتری خواهند داشت.
وی تصریح کرد: مالیات یک درآمد مستمر و پایدار برای شهر محسوب می شود و باید از این سرمایه ملی به درستی و بجا استفاده کرد.

جنوب کرمان علاوه بر ظرفیت تولید انواع محصولات باغی و زراعی در بخش صنعت و معدن نیز دارای قابلیت های فراوان است و تلفیق بخش صنعت و کشاورزی به منظور توسعه صنایع تبدیلی از نیازهای این منطقه است.
هم اکنون بیش از 10 هزار واحد صنفی در شهرستان های جنوب استان کرمان فعال است.
شهرستان جیرفت که در 230 کیلومتری جنوب مرکز کرمان واقع است، دارای 24 اتحادیه صنفی و بیش از سه هزار واحد صنفی است. 
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پر بحث