کد خبر : ۱۹۱۰۳
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
علیرضا رزم حسینی:روز چهارشنبه در استان کرمان تعطیل نمی باشد و فقط روز سه شنبه که از طرف دولت اعلام شده است، تعطیل است.
ایسنا نوشت:
استاندار کرمان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره بر اعتدال و همچنین فعالیت برای ارتقای رفاه مردم، تمرکز بر فعالیت های اقتصادی و اشتغال تاکید می کردند.

"علیرضا رزم حسینی"  پیرامون ارسال نامه ای به هیات دولت مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه در استان کرمان به مناسبت رحلت آبت الله هاشمی رفسنجانی گفت: روز چهارشنبه در استان کرمان تعطیل نمی باشد و فقط روز سه شنبه که از طرف دولت اعلام شده است، تعطیل است.

وی به پنج روز عزای عمومی که در استان کرمان اعلام گردیده اشاره و اظهار کرد: انشاءالله مردم ایران و به ویژه کرمانی ها در مراسم و مناسبت هایی که پیرامون این ضایعه بزرگ در نظر گرفته شده است، حضور فعال و مشارکت پرشوری خواهند داشت. 

استاندار کرمان از شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی سخن به میان آورد و ابراز کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های مجاهد خستگی ناپذیر در قبل از انقلاب و سپس در دوران دفاع مقدس بودند.

وی افزود: ایشان سپس به عنوان سردار سازندگی، خدمات جاودانه ای  در طول انقلاب اسلامی انجام دادند که هیچگاه از اذعان مردم خارج نخواهد شد.

رزم حسینی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را یک ضایعه سنگینی برای انقلاب، نظام و کشور دانست و تصریح کرد: به خانواده محترم ایشان، همرزمان و همراهانشان و به مردم رفسنجان، کرمان و همه مردم شریف ایران تسلیت عرض می کنم.

وی به دوران ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره و افزود: زمانی ایشان تصدی ریاست جمهور را به عهده گرفتند که با خرابی های عظیم جنگ روبرو بودند و ایشان اقدام به بازسازی خرابی های جنگ نمودند.

استاندار کرمان ادامه داد: ایشان در آن دوران اقدامات اقتصادی خوبی انجام دادند، به گونه ای که بسیاری از کارخانجاتی که به علت جنگ تعطیل شده بودند، راه اندازی ، ضمن آنکه در دوران سازندگی کارخانجات جدیدی را تاسیس کردند.

وی از استفاده خود از راهنمایی های آیت الله هاشمی رفسنجانی در جهت توسعه استان سخن به میان آورد و عنوان کرد: در بیش از سه سال دولت تدبیر و امید از نظرات، پیشنهادات و راهنمایی ایشان در راستای توسعه استان استفاده نمودیم و ایشان همواره بر اعتدال و همچنین فعالیت برای ارتقای رفاه مردم، تمرکز بر فعالیت های اقتصادی و اشتغال تاکید می کردند
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها