کد خبر : ۱۹۱۵۵
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار قلعه گنج:
مجتمع فرهنگی این شهرستان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل این طرح هشت میلیارد ریال نیاز است.

 فرماندار قلعه گنج (شهر نمونه اقتصاد مقاومتی) گفت: مجتمع فرهنگی این شهرستان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل این طرح هشت میلیارد ریال نیاز است.

وحدت عیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتبار احداث مجتمع فرهنگی قلعه گنج توسط دولت و از اعتبارات دولتی تامین شده است و در صورت تامین اعتبار تا پایان تیرماه 1396 به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی قلعه گنج در زمینی با زیربنای یکهزار و 370 مترمربع در حال احداث است.

وی بیان کرد: این مجتمع شامل سالن اجتماعات٬ کنفرانس٬ نگارخانه٬ کتابخانه٬ دفاتر انجمن ها و همچنین محلی برای برگزاری کلاس های آموزشی است.

فرماندار قلعه گنج اظهار کرد: کمبود فضاهای تفریحی سالم برای جوانان یکی از مشکلات این منطقه است و ایجاد مجتمع های فرهنگی نقش بسیار مهمی در زمینه ایجاد فضای تفریحی سالم ایفا می کند.

وی بیان کرد: توسعه مسائل فرهنگی در توافق استاندار کرمان با بنیاد مستضعفان در زمینه شهر اقتصاد مقاومتی پررنگ برنامه ریزی شده است و در این مسیر با روحیه جهادی فعالیت می کنیم.
طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توانمندی های بومی و محلی و بر اساس توافق استانداری کرمان و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از 2 سال قبل در شهرستان قلعه گنج در دست اجراست.

مساحت شهرستان قلعه گنج 11 هزار کیلومتر مربع معادل 3،3 درصد از کل مساحت استان کرمان و فاصله این شهرستان تا مرکز استان 420 کیلومتر است.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها