کد خبر : ۱۹۱۵۹
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار عنبرآباد:
زندگی پرافتخار آیت الله هاشمی رفسنجانی مملو از نکات و پیام هایی است که هر کدام از آن نقشی مهم در تثبیت و تقویت انقلاب دارد.
 فرماندار عنبرآباد گفت: خصوصیت ممتاز آیت الله هاشمی رفسنجانی همراهی و همدلی با امام (ره)، انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و این خصوصیات سبب محبوبیت بیشتر این بزرگمرد شد.

به گزارش ایرنا محمد حجتی پور عصر چهارشنبه در آیین ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع عنبرآباد افزود: امروز تمام رهبران و آزادگان جهان داغدار و متأثر از ارتحال نابهنگام آیت الله هاشمی هستند.

وی تصریح کرد: زندگی پرافتخار آیت الله هاشمی رفسنجانی مملو از نکات و پیام هایی است که هر کدام از آن نقشی مهم در تثبیت و تقویت انقلاب دارد.

وی گفت: برخی درصدد سوء استفاده از ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند ولی با پیام رهبری تمام نقشه های منافقین خنثی شد.

فرماندار عنبرآباد افزود: متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی حجت را بر همگان تمام و بار دیگر طنین وحدت در زمینه تقویت روز افزون انقلاب را در جامعه طنین انداز کرد.

وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی کم نظیر و مثال زدنی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب است لذا همه باید راه این بزرگمرد را ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهد دوران نهضت اسلامی و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) و رهبری است که از جان و مال خود در راه پیروزی انقلاب اسلامی گذشت.

حجتی پور از حضور باشکوه و مثال زدنی مردم در آیین گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی قدردانی کرد و خواستار همدلی و وفاق در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب شد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها