کد خبر : ۲۲۶۴۰
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس سازمان برنامه و بودجه
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان گفت: تعداد 154 پروژه برش استانی ملی با پیشرفت استان 71.4 در استان کرمان وجود دارد که لازم است تا تکمیل آنان در سال جاری اقدامات لازم صورت گیرد.
گفتارنو، جعفر رودری پیش از ظهر امروز در هفتادمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با تشریح آخرین وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: تعداد 154 پروژه برش استانی ملی با پیشرفت استان 71.4 در استان کرمان وجود دارد که لازم است تا تکمیل آنان در سال جاری اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه تعداد 140 پروژه پیشنهادی استانی با پیشرفت  73.6 در کرمان وجود دارد، ادامه داد: از 430 پروژه موجود تعداد 206 پروژه به طور 100 درصد به اتمام رسیده اند و تعداد 202 پروژه در حال اجرا می باشد که در سال 96 این برنامه ها باید تداوم پیدا کنند.
وی خاطرنشان کرد: تعداد22 پروژه مربوط به برق منطقه ای و سرمایه گذاری بخش خصوصی می باشند که توقف کردند و امکان ادامه ندارند و باید تعیین تکلیف شوند.
وی به دلایل اجرا نشدن برخی پروژه ها پرداخت و گفت: 68 پروژه به علت عدم تخصیص اعتبار، 48 مورد عدم پرداخت تسهیلات بانکی و 22 پروژه عدم وجود سرمایه گذار، 10 مورد قوانین مزاحم، 8 مورد مربوط به وزارتخانه ها، 7 در صد مربوط به زمین و 29 درصد هم سایر می باشد که باید تعیین تکلیف گردند.
رودری بیان کرد: بخش اول ادامه پروژه های سال قبل، بخش دوم تعریف پروژه جدید و بخش سوم بسته های اشتغال و تولید از بببرنامه های دولت می باشد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان خاطرنشان کرد: ار پروژه های سال گذشته تعداد 202 پروژه با پیشرفت 53 درصد هستند که باید ادامه یابند و تصویب نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال 95 بسته های پنج گانه رونق تولید و اشتغال را مدنظر قرار داده است که ابلاغ خواهند شد 
وی یادآور شد: در روز 13 و 14 این ماه گردهمایی روسای سازمان مدیریت کشور در کرمان برگزار شد، استان کرمان امروز برای پیشرفت پروژه ها در سطح کشور مطرح  و مورد توجه قرار گرفته است  و تاکید شده تا استان ها بتوانند از الگویی که در استان کرمان وجود دارد استفاده کنند.
در این جلسه تتعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها