کد خبر : ۲۲۶۵۴
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: جسد 2 فرد مفقود شده در راور و شهربابک صبح امروز (سه شنبه) پس از چند روز جستجو پیدا شد.
علی گنج کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از 20 روز جستجو و پیمودن چندین کیلومتر در شهرستان راور و کشت زنی در رودخانه طوطیای منطقه لکرکوب صبح امروز پیکر بی جان پسری 33 ساله در این رودخانه پیدا شد.
وی ادامه داد: عملیات جست و جو و نجات جمعیت هلال احمر راور در پی گزارش خانواده فرد گمشده مبنی بر ناپدیده شدن جوانی 33 ساله در این شهرستان آغاز شد.
وی تصریح کرد: تیم امداد و نجات شهرستان راور، تیم واکنش سریع و آنست (سگ های نجات) از کرمان برای جست و جوی فرد گمشده به منطقه اعزام شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: 31 اردیبهشت سال جاری پلیس آگاهی پس از استعلام، اعلام کرد یک دستگاه موتورسیکلت مربوط به شخص مفقود شده در راور پیدا شده لذا جست و جو در این مناطق متمرکز شد.
وی افزود: تیم های جمعیت هلال احمر، جسد فرد متوفی را در منطقه لکرکوب در حالی پیدا کردند که کاملا از هم متلاشی شده بود.
وی ادامه داد: دلیل و وضعیت مرگ این فرد مفقود شده در راور پس از اعلام پلیس آگاهی و پزشکی قانونی مشخص و اعلام خواهد شد.
گنج کریمی عنوان کرد: فرمانداری راور، نیروی انتظامی، هیات کوهنوردی و جمعیت هلال احمر استان کرمان در عملیات جستجوی فرد مفقود شده در این شهرستان همکاری داشته اند.
** کشف جسد فرد مفقود شده در منطقه عشایری ریگ سفید شهربابک
گنج کریمی گفت: همچنین صبح امروز جسد فردی در منطقه ریگ سفید شهرستان شهربابک پس از 2 روز جست و جو پیدا شد. 
وی ادامه داد: این فرد از 31 اردیبهشت سال جاری در منطقه عشایری شهرستان شهربابک مفقود شده بود و تیم های آنست و تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای جستجو به منطقه اعزام شدند و پرونده این حادثه برای دست یافتن به دلیل و وضعیت مرگ این فرد همچنان باز است.
حوادث اینچنینی طی سال های گذشته بارها در استان پهناور کرمان اتفاق افتاده و جمعیت هلال احمر با همکاری سایر دستگاه ها، عملیات امداد و نجات را بر عهده دارند.
شهرستان های راور و شهربابک به ترتیب در شمال و شمال غرب استان کرمان قرار دارند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها