کد خبر : ۲۲۶۶۳
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به وجود 300 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی در این استان از صدور مجوز 6 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی دیگر در کرمان خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان حیدر افشاری افزود: با توجه به نشست های برگزار شده هیات نظارت بر مطبوعات در اردیبهشت ٩٦ و با صدور مجوز ٦ نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی در استان کرمان موافقت حاصل شد.
وی بیان کرد: این نشریات به نام های 'ندای پنج گنج' و به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی رضا حمزه ،'لوار'، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدر رضا براهام و 'بدیع' به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی، علیجان سلیمانی ساردو است.
وی ادامه داد: نشریه 'کاغذ وطن' نیز به صاحب امتیازی، موئسسه مطبوعاتی پیام آوران کرمان و مدیر مسئولی علیرضا احمدی گوهری، 'آینده نگری و توسعه' به صاحب امتیازی سازمان برنامه و بودجه استان و مدیر مسئولی جعفر رودری و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی 'طلوع ارگ' به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی سعید افروغ است.
رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان افزود: نظم انتشار نشریات مذکور از روزنامه تا 2 فصلنامه متغیر است.
حدود 300 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی در استان کرمان فعالیت دارند
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها