کد خبر : ۲۲۶۶۴
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بم گفت: سالانه بیش از 5 هزار تن محصولات صنایع تبدیلی وتکمیلی خرما شامل خمیرخرما، شکلات خرما و انواع میوه خشک در ارگ جدید شهرستان بم فراوری و بیش از 8 هزار تن محصول خرما جهت صادرات بسته بندی می گردد.
"رضا قهری" در حاشیه بازدید رئیس سازمان امور اراضی کشور از شرکت بازرگانی و بسته بندی وفرآوری خرما در ارگ جدید گفت: این واحد بسته بندی فعالیت خود را از سال 1380 در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع که 12 هزار مترمربع آن  سوله و ساختمان جهت اجرای طرح می باشد، آغاز نمود.

قهری با بیان اینکه روزانه 200 نفر نیرو به طور مستقیم در این شرکت مشغول به کار می باشند، افزود: سالانه 5 هزار تن انواع فرآوری خرما شامل خمیرخرما، شکلات خرما و انواع میوه خشک تولید و بیش از 8 هزار تن محصول خرما جهت صادرات بسته بندی می کند

به گزارش ایسنا، «اورنگی» رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: با توجه به حساسیت کار زمین در وزارت جهاد کشاورزی و تعدد وظایف محوله به سازمان امور اراضی کشور، مدیریتهای امور اراضی استان ها و به تبع آن ادارات تابعه در شهرستان بایستی همه و همه به صورت ویژه پیگیر  ارائه به نحو احسن این وظایف به قشر زحمت کش کشاورز باشند و با توجه به مشقات و سختی های فراروی کار در امور اراضی، انتظار داریم کماکان خدمت به خلق ا... در اولویت باشد تا ان شاءا... کشاورزان عزیز دغدغه خاطری در این خصوص نداشته باشند.

وی افزود: با توجه به اینکه رفع تداخل ناشی از اجرای قوانین و مقررات موازی اولویت اول وزارت خانه و مقام عالی وزارت می باشد بایستی تمامی امکانات در خصوص اجرایی شدن این مهم با توجه به آئین نامه و شیوه نامه اجرایی ابلاغی توسط وزیر محترم از طرف ادارات تابعه شهرستان پیگیری شود تا مشکل کشاورزان زحمت کش مرتفع گردد.
منبع: ایسنا
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها