کد خبر : ۲۲۶۶۵
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری قاتل فراری پس از ۱۱ سال در کرمان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن پور گفت: در راستای رسیدگی به پرونده های معوقه قتل، شناسایی و دستگیری متهمان متواری، پیگیری پرونده وقوع قتلی در سال ۸۵ در شهر کرمان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به گذشت مدت زمان زیادی از وقوع قتل اقدامات گسترده ای در جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم صورت گرفت که متاسفانه نتیجه ای در بر نداشت.

سرهنگ حسن پور بیان داشت: با بررسی شواهد و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد، قاتل پس از ارتکاب به قتل با هویت های جعلی در استان های شمالی و غربی کشور به صورت مخفیانه سکونت داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی از حضور متهم در شهر کرمان در یک منزل مسکونی استیجاری مطلع شدند، تصریح کرد: با تشکیل تیم های ویژه عملیاتی و انجام تعقیب و مراقبت شبانه روزی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر شد.

سرهنگ حسن پور گفت: در بازجویی های تخصصی پلیس، متهم به بزه انتسابی خود اعتراف و اعلام کرد در روز حادثه به علت مصرف مشروبات الکلی با ضربات چاقو مقتول را مورد هدف قرار داده و او را به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان تصریح کرد: متهم با صدور قرار بازداشت موقت بازپرس ویژه قتل روانه زندان شد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها