کد خبر : ۲۳۰۰۲
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
یک تحلیلگر و روزنامه نگار ورزشی گفت: علی سامره با توجه به تجارب ارزشمندی که در تیم هایی نظیر استقلال تهران، پروجا، الشعب امارات، مس کرمان و... دارد، تیم فوتبال مس رفسنجان را متحول و دگرگون می کند.
گفتارنو / گروه جامعه:


یک تحلیلگر و روزنامه نگار ورزشی گفت: علی سامره با توجه به تجارب ارزشمندی که در تیم هایی نظیر استقلال تهران، پروجا، الشعب امارات، مس کرمان و... دارد، تیم فوتبال مس رفسنجان را متحول و دگرگون می کند.

عرفان امیرخسروی امروز پنج شنبه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی گفتارنو در این خصوص اظهار داشت: محمود محمودی نیا با انتخاب سامره به عنوان سرمربی تیم مس رفسنجان فصل نوینی را در فوتبال رفسنجان و حتی استان گشود و برگزیدن یک مربی بومی و جوان قطعا در شکوفایی استعدادها نقشی مثبت خواهد داشت.

او ادامه داد: احتمالا این تصمیم جسورانه، در انتخاب احمد نخعی به عنوان سرمربی مس کرمان بی تاثیر نبوده است.

امیرخسروی با بیان اینکه نخعی نیز گزینه خوبی برای هدایت مس کرمان است، تصریح کرد: احمد نخعی سال ها در کنار مربیان درجه یک فوتبال ایران بر روی نیمکت مس تجربه کسب کرده و خودش هم فصل گذشته به عنوان سرمربی مس نوین موفقیت ارزشمندی به دست آورد و زمینه صعود این تیم به دسته بالاتر را فراهم کرد.


این تحلیلگر مسائل ورزشی افزود: نخعی اگر از سوی مدیران باشگاه صنعت مس کرمان حمایت شود، مطمئنا می تواند در تیم بزرگسالان مس هم افتخار آفرینی کند.

امیرخسروی در ادامه با اشاره به عملکرد درخشان تیم فوتبال گل گهر در لیگ دسته یک گفت: گل گهر برای دومین سال متوالی است که از حضور وینگو بگوویچ بر روی نیمکت خود بهره می برد و اگر کاستی ها و ضعف های فصل گذشته را تا حد امکان جبران کند، یقینا این فصل لیگ برتری خواهد شد.

او اضافه کرد: گل گهر سیرجان فصل پیش با برنامه و راهبرد وارد رقابت های لیگ شد و در عین شایستگی از صعود بازماند.

 این روزنامه نگار ورزشی با تاکید بر بها دادن به بازیکنان بومی خاطرنشان ساخت: حالا که احمد نخعی و علی سامره سکان رهبری نیمکت دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان را عهده دار شده اند، باید شاهد حضور پررنگ تر بازیکنان بومی باکیفیت در این تیم ها باشیم و از استعدادهای ناب استان کرمان در این تیم ها بهره ببریم.

امیرخسروی ادامه داد: بازیکنانی مثل میلاد فخرالدینی، احمد حسن زاده، زنده روح، بهرام رشید فرخی و... حاصل همین توجه به بومی های باکیفیت هستند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها