کد خبر : ۲۳۱۲۵
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در بازدید استاندار کرمان از بیمارستان جدید باهنر کرمان مطرح شد:
استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان خریداری شده است، گفت: برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.
گفتارنو/ گروه جامعه:

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز همراه با ذکاء اسدی معاون سیاسیف امنیت و اجتماعی و ابوالقاسم سیف الهی معاون عمرانی، حقدوست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و جمعی از مسئولین از بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان واقع در خیابان سپه بازدید کردند.

استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات بیمارستان جدید شهید باهنر کرمان خریداری شده است، گفت:  برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.

علیرضا رزم حسینی صبح امروز پنج شنبه در حاشیه بازدید از ساختمان بیمارستان در حال ساخت شهید باهنر کرمان گفت: این بیمارستان قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم تنها 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما که اکنون در این دولت از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار شده و به بیش از 55 درصد رسیده است.

وی ادامه داد: اگر منابع مالی این بیمارستان در زمان مقرر تامین شود، تا پایان سال جاری شاهد افتتاح ساختمان جدید بیمارستان باهنر کرمان خواهیم بود.

استاندار کرمان با بیان اینکه بخشی از تجهیزات این بیمارستان خریداری شده است، خاطرنشان کرد: برای تکمیل این بیمارستان 20 تا 30 میلیارد تومان نیاز است.


به گزارش گفتار نو: مدیر داخلی بیمارستان شهید باهنر کرمان پیش از این گفته بود: ساختمان جدید ۲۴۰ تخت خوابی بیمارستان شهید باهنر ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پیمان کریم‌زاده کارنما افزوده بود: بیمارستان شهید باهنر شهر کرمان مرکز ترومای جنوب‌شرق کشور است و کلیه بیماران تصادفی، نزاع و آسیب‌دیده اورژانسی به این بیمارستان منتقل می‌شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه ساختمان فعلی بیمارستان عمر حدود 90 ساله‌ای دارد و کاملا قدیمی و فرسوده است، خاطرنشان کرد: از نظر تجهیز زحمات زیادی کشیده شده و دستگاه‌های پزشکی به روز شده‌اند اما جوابگو نیست.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها