کد خبر : ۲۳۳۹۶
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون سازمان جهاد کشاورزی:
معاون بهبود امور دام سازمان جهاد کشاورزی در پاسخ به این سوال که چرا قیمت مرغ در استان کرمان گرانتر از دیگر مناطق کشور است، گفت: ميانگين قيمت مرغ زنده در بسياري از استانها برابر يا حتي بيشتر از استان كرمان است.
معاون بهبود امور دام اين سازمان در پاسخ به این سوال که چرا قیمت مرغ در استان کرمان گرانتر از دیگر مناطق کشور است ؟گفت: ميانگين قيمت مرغ زنده در بسياري از استانها برابر يا حتي بيشتر از استان كرمان است.

علي باقري افزود: در امرتوليد گوشت مرغ، فاكتورهايي مهم وموثري از قبيل قيمت جوجه يكروزه، قيمت نهاده هاي ذرت و سويا، عرضه وتقاضا، گرماي بيش از حد ماههاي اخير و باطبع كاهش وزن و افزايش تلفات و .....دخالت مستقيم دارد و اين عوامل به صورت مقطعي باعث نوسانات و كاهش و افزايش قيمت گوشت مرغ توليدي در بازار نه تنها استان كرمان،بلكه سراسر كشورو حتي جهان، مي گردد.

وي با بيان اينكه عوامل مذكور مجددا" تعادل بازار را تنظيم خواهد نمود، افزود: چنانچه منابع معتبر و موثق و سايتهاي مرتبط و مستندي همچون"ITPOULTRY" را جستجو فرمائيد، مشاهده خواهيد كرد كه ميانگين قيمت مرغ زنده در بسياري از استانها برابر يا حتي بيشتر از استان كرمان است.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها