کد خبر : ۲۳۶۱۸
تاریخ انتشار : ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رعایت نکردن نکات ایمنی منجر به وقوع سه حریق در کرمان شد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان از وقوع سه آتش سوزی طی روز جاری در این شهر خبر داد و گفت: علت اصلی وقوع این حوادث رعایت نکردن نکات ایمنی اعلام شده است.
 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان از وقوع سه آتش سوزی طی روز گذشته در این شهر خبر داد و گفت: علت اصلی وقوع این حوادث رعایت نکردن نکات ایمنی اعلام شده است.

علی عسکری با بیان اینکه امروز شاهد وقوع سه آتش سوزی در شهر کرمان بودیم افزود: این حوادث خسارت جانی نداشته است.

وی با اشاره به آتش سوزی یک باب مغازه کفش فروشی در خیابان شهید باقدرت جوپاری کرمان اظهار کرد: طی تماس تلفنی ظهر امروز با سامانه 125 گزارشی مبنی بر حریق در این مغازه به آتش نشانی کرمان رسید.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان اظهار کرد: پس از اعلام حادثه بلافاصله 2 خودروی آتش نشانی از 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام و در کوتاه ترین زمان ممکن این حریق اطفاء و از گسترش آتش جلوگیری شد.

وی ادامه داد: علت آتش سوزی از سوی کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

** آتش سوزی در نمایشگاه مبلمان با تلاش آتش نشانان اطفاء شد

مدیرعامل سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان همچنین از حریق در نمایشگاه مبلمان در ساعت 14 امروز خبر داد و گفت: با تلاش نیروهای آتش نشانی این آتش سوزی اطفاء شد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه مبلمان در خیابان جهاد کرمان قرار دارد افزود: پس از اعلام وقوع آتش سوزی در این نمایشگاه به سرعت 2 خودرو به محل اعزام و از گسترش حریق جلوگیری به عمل آمد.

** آتش نشانان مانع سوختن مغازه کفش فروشی شدند

عسکری همچنین از حریق یک واحد مغازه کفش فروشی در چهار راه طهماسب آباد کرمان خبر داد و بیان کرد: بلافاصله خودروی اطفاء حریق به همراه یک تیم آتش نشانی به محل حادثه اعزام شد.
وی گفت: حریق که از قسمت جلوی مغازه آغاز شده و در حال گسترش بود توسط آتش نشانان مهار و از حادثه بزرگ جلوگیری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان افزود: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: لازمه پیشگیری از حوادث اینچنینی در واحدهای تجاری و مسکونی رعایت نکات ایمنی و بازدید دوره ای از برق و گاز اماکن است.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها