کد خبر : ۲۳۹۳۴
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان :
استاندار کرمان با بیان اینکه کرمان، اولین استان کشور است که به ندای رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی پاسخ داد، اظهار کرد: مردمی کردن اقتصاد مقاومتی، یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بود که این مهم در استان کرمان در حال اجرا می باشد و به جرات می توان گفت که امروز استان کرمان پیشگام در حوزه مردمی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور است.
"علیرضا رزم حسینی " صبح امروز 16 مردادماه در جلسه هم اندیشی و انتقال تجارب مدیران معین های اقتصاد مقاومتی استان کرمان با اشاره به برگزاری دومین جلسه هم اندیشی و انتقال تجارب معین های اقتصادی مقاومتی اظهار کرد: در مهرماه 93 موافقت نامه ای برای اولین بار در کشور مبتنی بر واسپاری مدیریت توسعه به موسسه بنیاد مستضعفان در منطقه قلعه گنج صورت گرفت.

وی ادامه داد: هم اکنون 22 موسسه ملی و استانی در مناطق هشتگانه اقتصادی استان کرمان، همانند الگوی صورت گرفته در شهرستان قلعه گنج، کار داوطلبانه و خیرخواهانه توسعه را در استان کرمان آغاز کرده اند.

رزم حسینی با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی، برای اولین بار الگوی واگذاری توسعه به موسسات بزرگ خصوصی اقتصادی صورت گرفت، اظهار کرد: این الگو سبک جدیدی در مدیریت کشور است که هم اکنون این الگو به خوبی در استان کرمان در حال تمرین بوده و توفیقات خوبی نیز به همراه داشته است

استاندار کرمان با بیان اینکه کرمان، اولین استان کشور است که به ندای رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی پاسخ داد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی در بخش مردمی بودن یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری بود که این مهم در استان کرمان در حال اجرا می باشد و به جرات می توان گفت که امروز استان کرمان پیشگام در حوزه مردمی کردن اقتصاد مقاومتی در کشور است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری چنین جلساتی، تبادل اندیشه بین معین های اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: به دنبال رفع فقر و جهل در استان کرمان هستیم و الگوی اجرایی شده در استان کرمان نیز تنها در این راستا بوده و هیچگونه وجهه سیاسی ندارد.

رزم حسینی در پایان خاطر نشان کرد: براساس سیاست های مقام معظم رهبری دولت نقش نهادینه کردن کارگزاری را برعهده دارد و این مهم نیز به خوبی در استان کرمان در حال اجرا می باشد و هم اکنون مردم فرمان توسعه استان کرمان را به دست گرفته اند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: