کد خبر : ۲۳۹۳۷
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از 6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری میدکو در شهرستان زرند تا کنون خبر داد و بیان کرد: در شهرستان زرند 4 هزار نفر در بخش های مختلف شرکت مبدکو مشغول به کار هستند که 99 درصد آنها بومی است.
"پورمند " صبح امروز 16 مردادماه در جلسه هم اندیشی و انتقال تجارب مدیران معین های اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: نوع ماهیت و حضور ما در شهرستان زرند از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به اینکه شرکت میدکو یک شرکت کاملا خصوصی است، ادامه داد: شرکت میدکو حدود 18 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در 5 سالی که در استان کرمان حضور دارد، کرده است. 

مدیر عامل توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از 6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری میدکو در شهرستان زرند تا کنون خبر داد و بیان کرد: نتیجه سرمایه گذاری که ما در شهرستان زرند انجام داده ایم منجر به اشتغال دایمی می شود که این خود نشان دهنده اقتصادمقاومتی واقعی است.

وی از اشتغال 4 هزار نفر در شرکت های میدکو در شهرستان زرند، سخن به میان آورد و اظهار کرد: 99 درصد آنها بومی هستند، قابل ذکر است که یکی از اثرات این اشتغال دایم، یک هزار ازدواج بوده است.

پورمند توسعه روستا را از مهمترین اهداف میدکو دانست و عنوان کرد: اقداماتی برای توسعه روستاهای زرند انجام شده است.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: