کد خبر : ۲۴۰۱۷
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل بهزیستی استان کرمان عنوان کرد:
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: عدم توجه به مسائل اجتماعی باعث بروز آسیب در جامعه می شود، به همین منظور و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر ساماندهی آسیب های اجتماعی، در برنامه ششم توسعه با دقت به مسائل اجتماعی پرداخته شده است .
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: عدم توجه به مسائل اجتماعی باعث بروز آسیب در جامعه می شود، به همین منظور و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر ساماندهی آسیب های اجتماعی، در برنامه ششم توسعه با دقت  به مسائل اجتماعی پرداخته شده است .

عباس صادق زاده در جلسه طرح ساماندهی  متکدیان رفسنجان با بیان اینکه مسائل  و مشکلات اجتماعی قابل کنترل هستند، اظهار کرد: تشریح مسائل اجتماعی برای مردم و راه اندازی برنامه های علمی برای حمایت از آنان باعث کنترل آسیب های اجتماعی در سطح جامعه می شود .

وی افزود: عدم توجه به مسائل اجتماعی باعث بروز آسیب در جامعه می شود، به همین منظور و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر ساماندهی آسیب های اجتماعی، در برنامه ششم توسعه با دقت  به مسائل اجتماعی پرداخته شده است .

صادق زاده اقدامات انجام شده در  ساماندهی متکدیان در شهرستان رفسنجان را موفقیت آمیز خواند و گفت: این فعالیت می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر شهرستان های استان باشد و در صورت ورود  افراد متخصص در این زمینه سازمان بهزیستی آماده ارائه کمک های مالی و یارانه ای در حد اعتبار مصوب است.

مدیر کل بهزیستی کرمان عنوان کرد : بهزیستی استان با شناسایی  و انتخاب محله های آسیب خیز در شهرستان ها به عنوان پایلوت با حضور کارشناسان متخصص و برگزاری کلاس های آموزشی توانسته محله های ناامن را به محله های امن با کمترین  آسیب اجتماعی تبدیل کند .
منبع: ایسنا
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: