کد خبر : ۲۴۰۲۵
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
طی حکمی از سوی استاندار کرمان:
طی حکی از سوی علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، محسن جلال پور به عنوان مشاور وی در امور اقتصادی منصوب گردید.
به گزارش گفتارنو، در متن جکم که صبح امروز پنج شنبه در ستاد عالی پسته استان در سالن پیامبر اعظم (ص) استان داری کرمان با حضور مسئولین برگزار شد، آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد و تخصص جناب عالی و نظر به خدمات ارزشمند و تجارب ارزنده مدیریتی  در عرصه های اقتصادی بدین وسیله به عنوان مشاور اقتصادی منصوب می گردید. امید است با درایت و پشتکار جناب عالی شاهد افزایش مشارکت و همکاری بخش خصوصی در طرح ها و برنامه های اقتصادی به عوان راهکار مهم دست یابی  به پیشرفت و توسعه مبتنی بر سیاست های  اقتصاد مقاومتی در استان کرمان باشیم.

محسن جلال‌پور (متولد ۱۳۴۲، کرمان) دارای مدرک کارشناسی ارشد ام‌بی‌ای، فعال اقتصادی و نایب رئیس دوره هفتم و رئیس فعلی دوره هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران است.
وی رئیس اتاق کرمان و ریاست انجمن پسته را در کارنامه خود دارد. 

جلال‌پور که از ۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۴ رئیس اتاق ایران بود، ۱۰ مرداد ماه سال ۱۳۹۵ به دلیل بیماری قلبی از ادامه کار خود در این سمت کناره‌گیری کرد. وی گفته بود:پزشکان کار سنگین و پرتنش را برای او اکیدأ ممنوع کرده‌اند. هرچند ابتدا اعضای هیئت رئیسه اتاق ایران این استعفا را نپذیرفتند اما در نهایت ۳۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۵ این استعفا پذیرفته شد.

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران در دوره هفتم، ریاست اتاق بازرگانی کرمان، مؤسس و رئیس انجمن پسته ایران، رئیس کمیسیون تشکل‌های اتاق بازرگانی ایران و  عضو هیئت‌مدیره شرکت نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران از سوابق شغلی محسن جلال پور می باشد.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار