کد خبر : ۲۴۰۲۶
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جلال پور عنوان کرد:
رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران در خصوص حضور مثبت شرکت های بنک داری در صادارت پسته گفت: این شرکت ها عرضه را در بازار کنترل می کنند، پشتیبانی به تولید کننده ها می دهند و همچنین کمبود نقدینگی را با توجه به حضور پسته در یک موقعیت زمانی در بازار حل خواهند کرد.
گفتارنو/ گروه اقتصاد:


رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران در خصوص حضور مثبت شرکت های بنک داری در صادارت پسته گفت: این شرکت ها عرضه را در بازار کنترل می کنند،  پشتیبانی به تولید کننده ها می دهند و همچنین کمبود نقدینگی را با توجه به حضور پسته در یک موقعیت زمانی در بازار حل خواهند کرد.

محسن جلال پور پیش از ظهر امروز پنج شنبه در جلسه ستاد عالی پسته استان در خصوص منصوب شدن خود به عنوان مشاور استاندار کرمان اظهار کرد: با توجه به حضورم در استان هرآنچه که از دستم برآید و با توجه به سابقه کاری ام در کنار این همه همت و پیگیری که در استان وجود دارد انجام خواهم داد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسئولین بر این باورند مجلس شورای اسلامی در زمینه اقتصاد دست کرمانی ها است، خاطرنشان کرد: نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در کمیسیون های مختلف اقتصادی سمت هایی را بر عهده دارند و در همین جا باید اشاره کنم آنچه که در کرمان در طول بیست سال گذشته در بخش خصوصی انجام شده قابل اتکاست.

وی با بیان اینکه صنعت پسته ما غیر از آز اتشغال و صادارت و ارز آوری یک فرهنگ، کشور و تمدنی را در دنیا معرفی می کند، اظهار کرد: در کرمان هنوز بعد از این همه سال نتوانستیم شرکت های بنک داری را در کرمان مستقر کنیم تا حد فاصل تولید و صادرات را پر نمایند.

این فعال اقتصادی در خصوص حضور مثبت شرکت های بنک داری گفت: این شرکت ها عرضه را در بازار کنترل می کنند،  پشتیبانی به تولید کننده ها می دهند و همچنین کمبود نقدینگی را با توجه به حضور پسته در یک موقعیت زمانی در بازار حل خواهند کرد.

جلال پور افزود: مسئله بعدی ارز صادرات بی کیفیت است که بازار ما را دچار خدشه کرده و این را تنها بخش خصوصی می تواند حل نماید.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار