کد خبر : ۲۴۰۳۵
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت گفت: با وجود وزرای پیشنهادی برای تشکیل کابینه پیش بینی می شود رویکرد تعاملی دولت دوازدهم با مجلس بیشتر از دولت یازدهم باشد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت گفت: با وجود وزرای پیشنهادی برای تشکیل کابینه پیش بینی می شود رویکرد تعاملی دولت دوازدهم با مجلس بیشتر از دولت یازدهم باشد.

محمدرضا پورابراهیمی جمعه شب در آیین افتتاح مرکز آموزشی زنگی آباد کرمان افزود: امروز در اقتصاد نیازمند تئوریسین اقتصادی نیستیم بلکه نیازمند یک مدیر عملیاتی و اجرایی اقتصادی هستیم.

وی با تاکید براینکه مبنای همکاری مجلس با دولت دوازدهم در چارچوب سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی است خاطرنشان کرد: معرفی وزیران بوسیله رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی اعلام شده و مجلس در حال برگزاری نشست‌های تخصصی با وزیران پیشنهادی و بررسی‌های لازم در کمیسیون‌های مختلف است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه استان کرمان در حوزه اقتصاد مقاومتی در کشور پیشتاز است، گفت: برقراری فضای تعاملی بین مجمع نمایندگان استان و استاندارکرمان موقعیتی استثنایی برای توسعه اقتصاد این استان ایجاد کرده است.

پورابراهیمی ضمن تشریح اقدامات تاثیرگذار استاندارکرمان در خصوص سیاست های کلان اقتصادی خصوصا در حوزه آب، به دیدار اخیر مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور در پایتخت اشاره و عنوان کرد: اگر این روند توسعه ای در استان کرمان مستمر و پایدار باشد، اتفاقات خوبی را در آینده استان می توان شاهد بود.

وی همچنین خشکسالی و کمبود آب را یکی از اصلی‌ترین مشکلات مردم در منطقه زنگی آباد کرمان عنوان کرد و افزود: بیشتر مردم شهر زنگی آباد از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان بوده و با مشکلاتی مواجه هستند لذا انتظار می رود بخشی از آب‌های زیر سطحی شهر کرمان که برای تولیدات صنایع فولادی به این منطقه منتقل می‌شود به بخش کشاورزی زنگی آباد اختصاص یابد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور را یکی از اصلی‌ترین مشکلات روز کشور و همچنین خواسته مردم عنوان کرد و افزود: سرریز مشکلات اقتصادی، مشکلات اجتماعی را نیز به وجود آورده است لذا ظرفیت کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به طور کامل برای تحولات اقتصادی در اختیار دولت است.
این آیین با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری و استاندار کرمان در شهر زنگی‌آباد کرمان برگزار شد.
منبع: ایرنا
نویسنده:
برچسب ها: پورابراهیمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار