کد خبر : ۲۴۷۸۰
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده شهربابک عنوان کرد:
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع مشکلات پوشش دهی خطوط مخابراتی در روستاها، گفت: با توجه به بازدید هایی که از روستاها در مناطق مختلف خصوصا روستای مسینان و بن توت شهرستان داشتیم روستاییان از عدم پوشش دهی خطوط تلفن همراه اظهار نارضایتی داشتند.
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع مشکلات پوشش دهی خطوط مخابراتی در روستاها، گفت:با توجه به بازدید هایی که از روستاها در مناطق مختلف خصوصا روستای مسینان و بن توت شهرستان داشتیم روستاییان از عدم پوشش دهی خطوط تلفن همراه اظهار نارضایتی داشتند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهربابک، علی اسدی در نشست بررسی راهکارهای توسعه ای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان شهربابک، با اشاره به مشکلات موجود گفت: مشکلات همیشه وجود دارد و پروسه حل مشکلات پیوسته و مداوم به پیش می رود و مطمئنا هر مسئله ای زمانی متناسب با عمق و حجم خود را می طلبد.

اسدی در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه گذار برای غار گردشگری ایوب جذب شده خواستار انجام زیرساخت های مخابرات در منطقه گردشگری غار ایوب دهج شد.

لازم به ذکر است، نشست بررسی راهکارهای توسعه ای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان شهربابک با حضور علی اسدی نماینده شهربابک، الهامی مدیر کل ارتباطات و فناوری، اکبری مدیر کل پست، دوست محمدی مدیر عامل مخابرات استان و فرماندار در محل فرمانداری شهربابک برگزار شد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار