کد خبر : ۲۴۷۸۷
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم سیرجان در مجلس اعلام کرد:
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیرجان 12 هزار و 600 بیکار دارد که بالاترین نرخ بیکاری در استان کرمان محسوب می‌شود.
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیرجان 12 هزار و 600 بیکار دارد که بالاترین نرخ بیکاری در استان کرمان محسوب می‌شود.

شهباز حسن‌پور عصر دیروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، وضعیت شهرک‌های سیرجان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: شهرک‌های سیرجان وضعیت اشتغال خوبی را دارند و اگر مشکلات واحد‌های تولیدی آن رفع شود، می‌تواند وضعیت اشتغال را تا حدودی بهبود ببخشند و یک واحد تولیدی این شهرستان در صورت رفع مشکل، می‌تواند 20 نفر را به کادر اشتغال خود اضافه کند.

وی سیرجان را رتبه اول بیکاری در استان کرمان نامید و عنوان داشت: سیرجان 12 هزار و 600 بیکار دارد که بالاترین نرخ بیکاری در استان کرمان محسوب می‌شود.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیرجان طی پنج سال گذشته با افزایش جمعیت 55 هزار نفری مواجه شده است، گفت: از مشکلات شهرستان سیرجان این است که دچار افزایش جمعیت شده و به همین دلیل سرریز مشکلات را در این شهرستان شاهد هستیم.

حسن‌پور هدف کارگروه‌ها تسهیل و رفع موانع تولید را استفاده از اختیارات دانست و ابراز داشت: این کارگروه‌ها به این دلیل اهمیت دارند که بتوانیم از اختیارات کارگروه، اتاق بازرگانی و مدیران کل برای حل مشکلات استفاده کنیم.

وی گفت: طی پنج روز آینده مشکلات شرکت‌های بدهکار با حضور فرماندار سیرجان بررسی و نتایج آن اعلام می‌شود.

حسن‌پور به ورشکستگی کارگاه‌ها اشاره داشت و عنوان کرد: ورشکستگی به نفع نظام و مردم آن نیست و باید همه جوانب را بررسی و برای بهبود وضعیت تلاش کنیم، رکود موجود در جامعه موجب ورشکستگی سرمایه‌گذاران و پیمانکاران شده است.

وی گفت: در مرکز استان کرمان و در رأس آنها اتاق بازرگانی حامی بخش خصوصی است و از آنها حمایت می‌کند، اما شهرستان‌ها متاسفانه هیچ حامی ندارند تا در بحران‌ها از آن‌ها حمایت شود.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار