کد خبر : ۲۴۷۸۹
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
گلایه از پیگیری نشدن مصوبات سیستم اداری؛
معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.
معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.

محمدجواد فدایی دیروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، عملکرد بانک‌ها را مورد ارزیابی قرار داد و اظهار داشت: نحوه عملکرد بانک‌ها در جلسه‌های کارگروه به آن‌ها ابلاغ می‌شود و نیازی به صورت ‌جلسه مجزا نیست.

وی افزود: تمام بدهی‌های بنگاه‌های تولیدی که در این جلسه مطرح شده‌اند با پیش پرداخت تقسیط و جریمه برخی از آنها نیز بخشیده می‌شود، پس مجوز‌های لازم در این زمینه اخذ شود.

فدایی از اجرایی نشدن مصوبات در سیستم اداری انتقاد کرد و گفت: مشکلاتی که ادارات ما با آن روبه‌رو هستند این است که متاسفانه مصوبات آن به خوبی پیگیری نمی‌شوند.

وی کارگروه بهین‌یاب را مهم ارزیابی و تصریح کرد: کارگروه بهین‌یاب در بانک‌ها بسیار مهم و بااهمیت است، چراکه موجر عملکرد بهتر و مناسب‌تر آنها می‌شود.

فدایی با بیان اینکه منطقه‌بندی در ابتدای طرح کلی شهرک ایجاد شده و هر کارگاه باید در منطقه خود قرار گیرد، گفت: کارگاه‌ها باید منطقه‌بندی شهرک صنعتی را رعایت کرده و آن را غیرکارشناسانه بهم نزنند.

وی طرح‌های تصویبی پنجره واحد را قابل اجرا دانست و ابراز داشت: هر طرحی را که در پنجره واحد تصویب شود، محترم بوده و قابل اجرا است، مصوبات قبل از اجرایی باید در پنجره واحد بررسی شوند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کرمان تصریح کرد: برخی از واحد‌های مشکل‌دار باید به صورت موردی بررسی شوند، اگر طرحی به صورت موردی وثیقه نداشت، اما ضامن معتبر داشت می‌تواند قابل بررسی باشد.

وی فعالیت بنگاه‌های تولیدی را مهم دانست و تاکید کرد: واحد‌های تولیدی باید فعال باشند و نیروهای آن بیکار نشوند، اما چگونگی حفظ آنها هم بسیار اهمیت دارد.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار