کد خبر : ۲۴۷۹۲
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار منوجان تاکید کرد:
فرماندار منوجان گفت: فلسفه وجودی مسؤولان خدمت‌رسانی به مردم است و شورای شهر باید با درنظر گرفتن منابع برنامه‌ریزی کند.
فرماندار منوجان گفت: فلسفه وجودی مسؤولان خدمت‌رسانی به مردم است و شورای شهر باید با درنظر گرفتن منابع برنامه‌ریزی کند.

شست مشترک اعضای شورای شهر و شهردار این شهرستان با فرماندار برگزار و در رابطه با پروژه‌های عمرانی و فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای جلسه حسین اوژند رئیس شورای اسلامی شهر منوجان اظهار داشت: اعضای شورای اسلامی دوره پنجم با توجه به مصوبات مدنظر برنامه‌های کامل و جامعی در زمینه سامان‌دهی وضعیت و خدمات در سطح شهر دارد تا در آینده با اقدامات و خدمات خوب بتوانیم رضایت‌مندی نسبی مردم را جلب کنیم.

وی افزود: انجام دادن کار برای شهر نگرش مردم را عوض می‌کند و در کارها نباید سلیقه‌ای عمل کرد و شورای شهر و شهرداری نیازمند حمایت مردم و مسؤولان اجرایی در راستای آبادانی و توسعه شهر هستند و از فرماندار خواستار حمایت و پشتیبانی از این مجموعه هستیم.

در ادامه این جلسه حسین صادقی فرماندار این شهرستان ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهر منوجان اظهار داشت: نخستین قدم شورا در اجرای کار طراحی نقشه راه برنامه‌ریزی، توسعه شهری و فرهنگی است که نیاز به برنامه مدون و کارشناسی دارد.

وی افزود: شهرداری یکی از دستگاه‌های اجرایی مهم در هر شهر است و باید اعضای شورای شهر در خدمت‌رسانی این دستگاه اجرایی به شهروندان دقت داشته باشند و با توجه به اولویت‌ها و نیازهای هر منطقه در راستای ارتقاء، توسعه و تحول همه جانبه شهر تلاش کنند.

فرماندار منوجان با اشاره به اینکه فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است، تصریح کرد: شورای شهر باید در تمام زمینه‌ها و ابعاد برنامه، منابع موجود را در نظر داشته باشد چرا که در صورت عدم برنامه‌ریزی مشکلات حل نمی‌شود.

این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: شوراها بایستی با همدلی و همراهی مردم و مسؤولان در راستای بررسی، پیگیری موانع و مشکلات این شهر با تعامل و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات گام بردارند.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار