کد خبر : ۲۴۷۹۶
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دبیر فدراسیون سوارکاری عنوان کرد،
دبیر فدراسیون سوارکاری گفت: فدراسیون آمادگی دارد سال آینده میزبانی یکی از مسابقات کشوری سوارکاری را به استان کرمان واگذار کند.
دبیر فدراسیون سوارکاری گفت: فدراسیون آمادگی دارد سال آینده میزبانی یکی از مسابقات کشوری سوارکاری را به استان کرمان واگذار کند.

 محمد کاظمیان در مجمع انتخاباتی هیأت سوارکاری استان کرمان گفت: فدراسیون آمادگی دارد مسابقات بین‌المللی را در استان‌ها برگزار کند اما متاسفانه شاهد هستیم تنها چند روز مانده به برگزاری مسابقات استان میزبان اعلام می‌کند به‌دلیل موفق نشدن در جذب اسپانسر، آمادگی برگزاری مسابقه را ندارد و این موضوع به فدراسیون آسیب می‌زند.

وی گفت: میزبانی یک مسابقه را به استان خراسان واگذار کردیم و یک هفته مانده به برگزاری گفتند نتوانستیم اسپانسر جذب کنم و موضوعات این چنینی موجب کم شدن امتیاز هیأت استانی مورد نظر می‌شود و مایل هستیم سال آینده میزبانی یکی از مسابقات کشوری را به استان کرمان واگذار کنیم. 

دبیر فدراسیون سوارکاری در پاسخ به اینکه به‌دلیل برگزاری مسابقه در فصل نامناسب از تعداد شرکت‌کنندگان کم خواهد شد، گفت: باید با قرار دادن جوایز ارزشمند سوارکاران را ترغیب به شرکت در مسابقات کرد.

محمد تقی امیری‌خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: امیدواریم بعد از انتخابات، هیأت سوارکاری استان کرمان گام‌های مثبتی را در زمینه سوارکاری استان بردارد و شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.

وی افزود: قبل از این جلسه و طبق صحبت‌های غیررسمی قرار شد  شاخه‌های جدیدی که موجب رونق بیشتر سوارکاری در استان شود، ایجاد کنیم.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار