کد خبر : ۲۴۸۱۳
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان :
زهرا موسی پور کارنامه درخشان انجمن نابینایان کشور را در راه اندازی کتابخانه های دیجیتال قابل تقدیر وسپاسگزاری دانست و گفت: کتابخانه دیجیتال و صوتی در کرمان به همت اداره کل کتابخانه‌ها و تعامل نهادهای ذیربط ان شالله یکی از مراکز فعال و پویای کشور خواهد بود.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در دیدار با قائم مقام انجمن نابینایان کشور ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بواسطه راه اندازی  بخش نابینایان در کتابخانه مرکزی، گفت: با عنایت به سابقه تاریخی مردم دیارکریمان می‌طلبد توجه ویژه ای به حوزه نابینایان در آن صورت گیرد.

وی ادامه داد: معتقدم اگر برای نابینایان و ناشنوایان فعالیتی انجام شود این نشانه آن است که چشم و گوش جامعه باز است و می بایست در این زمینه اقداماتی شایسته انجام پذیرد.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان کارنامه درخشان انجمن نابینایان کشور را در راه اندازی کتابخانه های دیجیتال قابل تقدیر وسپاسگزاری دانست و گفت: کتابخانه دیجیتال و صوتی در کرمان به همت اداره کل کتابخانه‌ها و تعامل نهادهای ذیربط ان شالله یکی از مراکز فعال و پویای کشور خواهد بود.

وی این حرکت فرهنگی را باقیات صالحات دانست و تصریح کرد: دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با جدیت هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی استان را در راستای تحقق اهداف انجمن نابینایان و اداره کل کتابخانه‌ها در زمینه ارائه خدمات به نابینایان و کم بینایان را دنبال خواهد کرد.
منبع: ایسنا
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها