کد خبر : ۲۴۸۱۴
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمان اعلام کرد:
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمان گفت: قصد داریم با اجرای طرح ها و مسابقات مختلف دوچرخه سواری در استان کرمان جایگاه ویژه ای را که این استان، طی 10 سال گذشته داشته، پس بگیریم.
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمان گفت: قصد داریم با اجرای طرح ها و مسابقات مختلف دوچرخه سواری در استان کرمان جایگاه ویژه ای را که این استان، طی 10 سال گذشته داشته، پس بگیریم.

حسین اسلامی در اختتامیه مسابقات دوچرخه سواری نوجوانان قهرمانی کشور، اظهار کرد: نخستین بار است که این مسابقات با این تعداد استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه طی 8 سال گذشته هیچ میزبانی برای مسابقات دوچرخه سواری در کرمان نداشتیم، افزود : قصد داریم با اجرای طرح ها و مسابقات مختلف دوچرخه سواری در استان کرمان جایگاه ویژه ای را که این استان، طی 10 سال گذشته داشته، پس بگیریم و قهرمانانی از قبیل صادق مظفری و علی زنگی آبادی که اسطوره دوچرخه سواری کرمان و ایران هستند، بپرورانیم.

اسلامی ضمن تشکر از میزبانی خوب شهربابک در این مسابقات خاطر نشان کرد: مرحله پایانی این مسابقات راروستای تاریخی میمند قرار دادیم به این دلیل که این روستا بیش از پیش در کشور و جهان معرفی شود.

وی از برگزای مسابقات تور کرمان در 29 آبان ماه امسال، با عنوان جام ولایت در رده جوانان خبر داد و تصریح کرد: استارت این مسابقات از بم زده می شود و طی 6 مرحله در شهر کرمان و شهرستان های رفسنجان، شهربابک و سیرجان برگزار می شود.

اسلامی یادآور شد: این مسابقات که انتخابی تیم ملی نیز محسوب می شود در 4 رشته برگزار شد که در رشته سه هزار متر تعقیبی، علیرضا هاشمی و کیوان مرادی از یزد اول و دوم شدند و مسعود خاکی از آذربایجان غربی مقام سوم را کسب کرد.

وی گفت: در رشته 10 کیلومتر تایم تریل انفرادی نیز علیرضا هاشمی از یزد، محمدحسین رئیسی از اصفهان و کیوان مرادی از یزد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

اسلامی افزود: در رشته استقامت جاده هم، محمد چرخ انداز از کرمان مقام اول را از آن خود کرد و  علیرضا هاشمی و کیوان مرادی از یزد نیز در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در رشته 500 متر سرعت نیز عباس زارع زاده از یزد، محمد چرخ انداز از کرمان و سینا کریمیان از همدان  مقام های اول تا سوم را از آن  خود کردند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار