کد خبر : ۲۴۹۴۷
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جمعی از فعالان سیاسی و موسسین انجمن جوانان استان کرمان با توجه به قانون جدید احزاب و لزوم احیای فعالیت این حزب از خرداد ماه امسال تلاش خود را برای شروع فعالیت رسمی آن آغاز کردند که با حمایت وزارت کشور،استانداری و فرمانداری رفسنجان امروز این مجمع جهت تعیین اعضای شورای مرکزی و بازرسین تشکیل شده است.
نشریه سمن :


اولین کنگره انجمن جوانان استان کرمان عصر روز یکشنبه 26 شهریور در محل آمفی تئاتر موزه ریاست جمهوری رفسنجان تشکیل شد.

به گزارش سمن در ابتدای این کنگره محسن حسنی با اشاره به این که با تلاش جمعی از فعالان سیاسی حزب استانی جوانان استان کرمان در شهریور ماه 81 پروانه فعالیت خود را از موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات دریافت کرده است،دلیل وقفه در فعالیت آن را مرگ ناگهانی علی برزیده نیروی محوری این انجمن عنوان کرد. بنا به گفته وی   جمعی از فعالان سیاسی و موسسین انجمن جوانان استان کرمان با توجه به قانون جدید احزاب و لزوم احیای فعالیت این حزب از خرداد ماه امسال تلاش خود را برای شروع فعالیت رسمی آن آغاز کردند که با حمایت وزارت کشور،استانداری و فرمانداری رفسنجان امروز این مجمع جهت تعیین اعضای شورای مرکزی و بازرسین تشکیل شده است.

بنا به این گزارش با حضور نماینده فرمانداری و تعیین هیئت رئیسه رای گیری انجام و محسن حسنی،جابر ابوالهادی،علی اصغر اسماعیلی رنجبر،یاسر نژادی،محمد تقی ابوالهادی،ساره محمودی و مریم امینیان به عنوان اعضای شورای مرکزی و عباس حلیمی،سعید حسنی و روح الله ابوالهادی به عنوان بازرسین انجمن انتخاب شدند.  همچنین مجمع حسن تقی زاده ،محسن کریمی و احمد محبوبی را به عنوان اعضای علی البدل شورای مرکزی ،محمد کاشف و سید ابوالفضل ترابی را به عنوان   بازرسین علی البدل برگزید.

بنا به این گزارش شورای مرکزی انجمن جوانان استان کرمان در اولین نشست خود محسن حسنی را به عنوان دبیر کل و جابر ابوالهادی را به سمت  قائم مقام حزب برگزید.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها