کد خبر : ۲۵۲۴۱
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل ارشاد جنوب کرمان مطرح کرد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از راه‌اندازی سینما سیار به‌زودی در شهرستان فاریاب خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از راه‌اندازی سینما سیار به‌زودی در شهرستان فاریاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از فاریاب، حسین اسحاقی جمعه شب و در سومین شب از مراسم سوگواری تعزیه جنوب استان به میزبانی این شهرستان  اظهارداشت: شهرستان فاریاب به‌زودی به‌عنوان منطقه پایلوت فرهنگی هنری معرفی می‌شود و امید است در آینده نزدیک و با کمک دیگر دستگاه‌ها مجتمع فرهنگی هنری در این شهرستان ساخته شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به ظرفیت‌های موجود در این شهرستان اذعان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان توجه ویژه‌ای به شهرهای جنوبی به‌ویژه فاریاب خواهد داشت و به‌زودی در این شهرستان تمام انجمن‌های فرهنگی هنری راه‌اندازی می‌شود.

وی از راه‌اندازی سینما سیار در این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری در جنوب کرمان نیاز به همکاری همه ادارات داریم و یکی از سیاست‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که انجمن‌ها را به خود مردم واگذار و از آنها حمایت کنیم.

علی نیک‌نفس فرماندار فاریاب با بیان اینکه این شهرستان ظرفیت‌های زیادی دربخش فرهنگ و هنر دارد، گفت: می‌طلبد که اداره کل فرهنگ و ارشاد جنوب استان به این شهرستان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی خواستار احداث مجتمع فرهنگی و هنری در فاریاب شد.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر: