کد خبر : ۲۵۳۶۴
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در راستای پاک‌سازی عمق کویر از وجود اشرار صورت گرفت؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انجام یک عملیات مقتدرانه از سوی اداره کل اطلاعات استان کرمان در عمق کویر علیه گروهک‌ها و باندهای شرارت خبر داد و افزود: در این رابطه تعداد زیادی سلاح پیشرفته و مهمات نیمه سنگین کشف گردیده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انجام یک عملیات مقتدرانه از سوی  اداره کل اطلاعات استان کرمان در عمق کویر علیه گروهک‌ها و باندهای  شرارت خبر داد و افزود: در این رابطه  تعداد زیادی سلاح پیشرفته  و مهمات نیمه سنگین کشف گردیده است.

دادخدا سالاری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از انجام عملیات و رصد اطلاعاتی و زیر نظر گرفتن تحرک گروهک‌های مخل امنیت توسط سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان و در راستای  پاک‌سازی عمق کویر از وجود اشرار و با اجرای عملیات پی‌درپی مقر و محل نگهداری سلاح‌های غیرمجاز مخلان به امنیت جامعه را شناسایی و طی عملیات ضربتی و متهورانه زاغه مهمات آنان را مورد ضربه قرار گرفت.

 وی ادامه داد: درنتیجه این عملیات انواع سلاح‌ها شامل سلاح پیشرفته دوکاره منحنی زن و شلیک مستقیم مجهز به دوربین و مهمات مربوطه، آرپی‌جی هفت، کلاشینکف، گلوله‌های دوشیکا، نارنجک‌انداز، انواع نارنجک  و گلوله  توپ 106 میلی‌متری، سلاح کمری و انواع مهمات جنگی دیگر از باند سازمان‌یافته  کشف و توقیف گردید.

سالاری افزود: به حمدالله نظام جمهوری اسلامی ایران و نبردهای برقرارکننده امنیت از چنان توانایی برخوردار که کلیه اقدامات گروهک‌ها را مورد رصد قرار داده و حتی در عمق کویر اجازه جولان و عرض‌اندام به این دشمنان امنیت را نخواهند داد و هر اقدام ضد امنیتی را در نطفه خفه خواهند ساخت.

این مقام قضائی در پایان افزود: مجموعه عوامل قضائی، امنیتی، انتظامی و اجرایی و نظامی این اطمینان خاطر به مردم شریف و نجیب استان کرمان خواهند داد که بااقتدار اجازه ایجاد کوچک‌ترین ناامنی سازمان‌یافته را به مخلان نظم و امنیت نداده و کما فی سابق شاهد امنیت  پایدار و مطلوب در استان کرمان خواهیم بود.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها