کد خبر : ۲۵۴۷۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اختلافات خانوادگی بازهم قربانی گرفت
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بافت از وقوع دومین قتل در اين شهرستان طی یک هفته گذشته خبر داد و افزود: علت و انگیزه این حادثه اختلافات خانوادگي بوده است.
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان بافت از وقوع دومین قتل در اين شهرستان طی یک هفته گذشته خبر داد و افزود: علت و انگیزه این حادثه  اختلافات خانوادگي بوده است.

خدابخش روح الاميني با اعلام این خبر و با بیان اینکه رسیدگی به این پرونده در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان بافت در حال انجام است،گفت: متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است

این مقام قضائی در تشريح جزئيات اين خبر اظهار کرد: پس ازکسب گزارش مبني بر تیراندازی منجر به فوت در شهرستان بافت، بلافاصله دادرس دادگاه به جانشيني از بازپرس به همراه مأمورين پليس آگاهي در محل حادثه شدند.

روح الاميني بيان کرد: پس از تحقيقات اوليه مشخص شد بر اثر نزاعي مبني بر اختلاف خانوادگي فردي  پنجاه ساله به نام «ج . ع» بر اثر اصابت گلوله به قتل رسيده است.

وي افزود: مقتول پس از خارج شدن از خانه توسط همسايه اش فردي به نام «ي . م» به وسيله اسلحه شكاري به قتل رسيده است كه با حضور به موقع مأمورين انتظامي قاتل در همان لحظه دستگير و پرونده به شعبه اول بازپرسي دادسراي عمومي وانقلاب بافت ارجاع گرديد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها