کد خبر : ۲۵۶۸۷
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛
سیدمهران عالم‌زاده با ده رأی اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، شهردار کرمان شد.
در نشست عمومی شورا که در غیاب ماه‌بانو معصوم‌زاده، با حضور 10 عضو شورا برگزار شد، از بین نامزدهای تصدی شهرداری کرمان، سیدمهران عالم‌زاده با 10 رأی به‌عنوان شهردار کرمان انتخاب شد.
نامزدهای تصدی شهرداری کرمان سیدمهران عالم‌زاده، حمید ملانوری، رضا کامیاب مقدس و منصور کمالی بودند. پیش از این آقایان پوراسماعیلی، رجایی و غضنفری از تصدی شهرداری کرمان کناره‌گیری کرده بودند.
شهردار منتخب کرمان با صدور پیامی، از اعتماد شورای شهر و گروه‌های مختلف که او را مورد حمایت قرار داده‌اند، قدردانی کرد.
متن پیام سیدمهران عالم‌زاده، به شرح زیر است:

«به نام خدا
همتم بدرقه‌ی راه كن اي طاير قدس
كه دراز است ره مقصد و من نو سفرم
اکنون که سروران و دوستان گرامی حضور این‌جانب را به‌عنوان شهردار کرمان، سودمند تشخیص داده‌اند، ضمن قدرشناسی از حسن گمان و اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرمان، خوش‌وقتم و به درگاه ایزد منان شکرگزارم که توفیق خدمت به مردم کرمان برایم فراهم شده است.
مجموعه‌ی توانایی و دانایی جمع شده در دوره‌ی پنجم شورای اسلامی شهر کرمان، فرصت مغتنمی است تا بسیاری از کج‌تابی‌های توسعه‌ و اصلاح شهر در مسیر واقعی بهبود همه‌جانبه‌ی کیفیت زندگی مردم قرار بگیرد.
جا دارد تا از هنرمندان، دانشگاهیان، جامعه‌ی مدنی و متخصصانی که بنده را برای پذیرش این مسئولیت ترغیب و حمایت کردند، صمیمانه سپاسگزاری کنم و برای ساختن و پرداختن کرمان دست همراهی به سویشان دراز می‌کنم. از همه‌ی اقشار مردم، جامعه‌ی مدنی، نهادها، مقامات استانی، شخصیت‌های برجسته‌ی کرمانی، مسئولان، جناح‌های مختلف و همکاران جدیدم در مجموعه‌‌ی شهرداری تقاضا دارم تا حقیر را برای داشتن شهری به سامان، مشفقانه یاری و هم‌دلی کنند.
شهر کرمان دارای پتانسیل‌های زیادی برای تبدیل شدن به سکونت‌گاهی مطلوب و پررونق است؛ البته تهدیداتی هم وجود دارد؛ امید دارم روزبه‌روز بیش‌تر صدای هنرمندان، دانشگاهیان، متخصصان و شهروندان در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها شنیده شود و با ایجاد فرایندهای صحیح، سالم و شفاف، نظام تصمیم‌سازی در مدیریت شهری کرمان بر بستری از تخصص‌گرایی و رجوع به جامعه‌ی مدنی قرار بگیرد و از اتلاف منابع مالی، سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی و عمر نسل‌ها جلوگیری شود و بتوانیم برمبنایی شهروندگرا و تخصص‌محور، به سمت توسعه‌ای حقیقتاً پایدار حرکت کنیم.
آرزومند کرمانی پرنشاط، پویا و دمادم زیبا»
سیدمهران عالم‌زاده


نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
0
0
مبارک است مهم حرفه ای عمل کردن است .هر کاری که قرار در شهر انجام گردد بهتر است که با اهلش مذاکره و مشاوره شود .تصمیمات بر اساس تفکر صحیح و عاقلاه باشد کرمان به افراد عاقل و حرفه ای و عاشق و پیش کسوت نیاز دارد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۸
0
0
آقای عالم زاده شهری را تحویل می گیرد که بیش از سیصد میلیارد تومان بدهکاری است و همچنین پانصد میلاردتومان تعهد. خوب است ایشان برنامه های خودشان برای حل این مشکل را طرح و از مردم و اهل فکر و صاحب نظران کمکم بگیرند
نام:
ایمیل:
* نظر: