کد خبر : ۲۵۷۵۵
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
داور دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور عنوان کرد؛
داور دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور خطاب به شرکت‌کنندگان گفت: جشنواره ستاره‌های صحنه کشور و جشنواره‌های مشابه می‌تواند راهی برای ساختن آینده هنری افراد باشد.
داور دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور خطاب به شرکت‌کنندگان گفت: جشنواره ستاره‌های صحنه کشور و جشنواره‌های مشابه می‌تواند راهی برای ساختن آینده هنری افراد باشد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره ستاره‌های صحنه کشور، حسین رفیعی افزود: آرزو می‌کنم دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور باقدرت، نظم و ترتیبی که دبیر جشنواره آقای قربان نژاد در نظر گرفتند و در زمان مقرر برگزار شود.

وی خطاب به شرکت‌کنندگان بیان کرد: به همه دوستانی که در جشنواره ستاره‌های صحنه کشور شرکت کردند توصیه می‌کنم فکر نکنید این جشنواره پایان راه است بلکه سرآغاز راه هست و شرکت‌کنندگان تمام تلاش خود را به‌کارگیرند و حضور خود را جدی بشمارند.

وی که در خصوص اهمیت شرکت در جشنواره‌ها برای ساختن آینده هنری افراد سخن می‌گفت، ادامه داد: خیلی از افرادی که در این جشنواره‌ها شرکت کردند آینده هنری خود را ساختند، اما باید دانست بردوباخت در جشنواره ستاره‌های صحنه کشور آغاز و پایان همه‌چیز نیست.

 رفیعی تأکید کرد: سعی کنید به این باور برسید برای اینکه بخواهید در عرصه هنر بدرخشید نیاز به تجربه، علم، مطالعه، ممارست و پشتکار دارید.

داور دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور آرزو کرد همه راه‌یافتگان به جشنواره در  کار خود موفق باشند.

رفیعی در پایان گفت: امیدوار هستم تمام کسانی که به این مرحله یافتند و جزء برترین‌ها می‌باشند در عرصه هنر و صحنه هنری کشور بدرخشند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

لازم به ذکر است دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور 2 لغایت 3 آذرماه سال جاری با حضور هنرمندان راه‌یافته به جشنواره و داوری آثار از سوی اساتید برجسته در شهر سرچشمه رفسنجان برگزار خواهد شد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار