کد خبر : ۲۵۷۵۷
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خطیبان جمعه در خطبه‌های خود چه گفتند؛
در جمعه‌ای که گذشت اتفافات خاورمیانه و اقدامات آمریکا و عربستان بخش مهمی از خطبه‌های ائمه جمعه استان را تشکیل می‌داد. همچنین استفاده از تلگرام ایرانی و تغییر مدیر آموزش و پرورش یکی از شهرستان های استان از دیگر مباحثی بود که موردتوجه قرار داشت.
گفتار نو/ گروه سیاست:

در جمعه‌ای که گذشت اتفافات خاورمیانه و اقدامات آمریکا و عربستان بخش مهمی از خطبه‌های ائمه جمعه استان را تشکیل می‌داد. همچنین استفاده از تلگرام ایرانی و تغییر مدیر آموزش و پرورش یکی از شهرستان های استان از دیگر مباحثی بود که موردتوجه قرار داشت.

در ادامه چکیده خطبه‌های جمعه استان را به نقل از خبرگزاری‌ها می‌خوانید.

نام شهرستان

نام خطیب

چکیده خطبه

کرمان

حجت‌الاسلام مهدی عرب‌پور

همه حوادث منطقه به هم مربوط بوده و در جهت طراحی آمریکا پیش می‌رود، جدایی ناموفق کردستان عراق، استعفای تعجب برانگیز نخست وزیر لبنان، بستن ورودی‌های کشور یمن توسط عربستان برای ایجاد قحطی در این کشور، همه و همه در راستای طرح تجزیه خاورمیانه توسط آمریکاست که با هزینه‌کرد عربستان صورت می‌گیرد.

دشمن با بمباران تبلیغاتی علیه روحانیت و علما در تلاش است که چهره این قشر را در میان جوانان ما عوض کند از طرفی روحانیت باید متوجه این قضیه باشند و کارهایی را که در شان آنها نیست انجام ندهند.

جیرفت

حجت‌الاسلام رضا سعادت فر

تلگرام صهیونیستی را حذف کنید و در نرم‌افزار سروش عضو شوید و از این طریق موجب تضعیف رژیم صهیونیستی و تقویت نیروهای داخلی شوید.

استفاده از شبکه های مجازی مانند ابزار مشترکی هستند که هم می‌توانند حلال یا حرام باشند که البته حضور در فضاهای مجازی غیربومی کمک به ظالم است و از لحاظ شرعی جایز نیست.

سیرجان

حجت‌الاسلام حسین حیدری

هرچه زمان می‌گذرد اتحاد عربستان با آمریکا و رژیم صهیونیستی آشکارتر می‌شود و نوکران آمریکا در منطقه در لباسی دیگر به فکر توطئه و بی‌ثباتی و کشتار در منطقه هستند..

رفسنجان

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور

رئیس جمهور این روزها موضع خوبی در برابر آمریکا داشته و مجلس و دستگاه‌های دیگر هم باید همین موضع را داشته باشند تا همپایی با یک رهبر مقتدر و شجاع را داشته  باشیم و مقابل آمریکا و استکبار بایستیم.

فاریاب

حجت‌الاسلام علی رفیعی

از جابه‌جایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فاریاب بدون مشورت نخبگان انتقاد دارم و این توهین به شعور نخبگان و فرهنگیان است و جای گله‌مندی است و اداره کل آموزش و پرورش باید پاسخ نخبگان را در اعتراض به این امر بدهد.

 ریگان

حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی

استکبار جهانی از این شکوه واقتدار مرده است چون صدام وسیاستهای غلط امریکا در عراق حاکم نیست و امروز اسلام ناب در عراق حاکم است.

کهنوج

حجت‌الاسلام اکبر افشارمنش

عربستان به عنوان عامل آمریکا در منطقه عمل می‌کند و با شکست جنگ نیابتی داعش و بی نتیجه ماندن حملات در یمن و از طرفی خنثی شدن طرح کردستان مستقل امروز به‌دنبال جنجال‌آفرینی در لبنان است.

منوجان

حجت‌الاسلام‌ سالاری

اربعین امسال بیش ازگذشته ذهن نخبگان جامعه رابه خودمعطوف کرده است.

نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
پر بحث