کد خبر : ۲۵۷۵۹
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي از ابلاغ 720 ميليارد ريال اعتبارات از محل كمك هاي فني و اعتباري به استان کرمان خبر داد.
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي از ابلاغ 720 ميليارد ريال اعتبارات از محل كمك هاي فني و اعتباري به استان کرمان خبر داد.

به گزارش گفتارنو به نقل از روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، جعفر رودري در جلسه بررسي آئين نامه كمك هاي فني و اعتباري گفت: جلسه امروز جهت تعيين تكليف سهم استان از محل كمك هاي فني و اعتباري و بررسي آئين نامه اجرايي تشكيل گرديده است كه اولين رويكرد در انجام اين آئين نامه در خصوص بانك هاي استان مي باشد كه بايد براي تحقق اين مهم تلاش و هماهنگي هاي لازم را با تهران انجام دهند.

وي تصريح كرد: كمك هاي فني و اعتباري كه شامل وجوه اداره شده، كمك هاي زيرساختي، فني و اعتباري بهره برداري در بودجه استاني است و در اختيار دستگاههاي اجرايي قرار ميگيرد فرصت بسيار خوبي براي سرمايه گذاري در بخش خصوص در استان فراهم مي نمايد، لذا تمامي مديران و همچنين مديران بانك هاي استان بايد در اين خصوص با هماهنگي و تدبير لازم جهت جذب اين كمك ها به استان تلاش نمايند.

رودري بيان داشت: در خصوص مبلغ اين كمك ها 72 ميليارد تومان به استان ابلاغ گرديده كه اين جلسه جهت هماهنگي لازم با دستگاههاي اجرايي استان براي جذب اين مبلغ و تقسيم بندي آن بين دستگاهها تشكيل شده است.

وي تاكيد كرد: امسال با جذب اين مبلغ بسياري از مشكلات بخش خصوصي حل شده و با تفاهم نامه بين بانك، دستگاه اجرايي و سازمان مديريت و برنامه ريزي اين امر امكان پذير خواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
0
0
باز شکرش باقی است که همه مشکلات بخش خصوصی مان از وام است که با این مبلغ بسیاری مشکلات حل می شود و بقیه مشکل هم که با بقیه وام ها حل می شود و تا دو سال آینده دیگر بخش خصوصی مان مشابه با مدیران مان هیچ مشکلی نخواهند داشت .
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار