کد خبر : ۲۵۸۳۰
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با حضور ناطق نوری؛
در جلسه شورای سیاست گذاری نکوداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مقرر گردید مراسمی در دو بخش صبح و بعد از ظهر با حضوراقشار مختلف مردم و خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در روز شنبه 16 دی ماه سال جاری در کرمان برگزار شود.در جلسه شورای سیاست گذاری نکوداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مقرر گردید مراسمی در دو بخش صبح و بعد از ظهر با حضوراقشار مختلف مردم و خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در روز شنبه 16  دی ماه سالجاری در کرمان برگزار شود.

مراسم صبح روز 16 دی ماه مراسمی علمی و دانشگاهی پیرامون شخصیت علمی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آثار آموزشی و تربیتی ایشان خواهد بود که در دانشگاه فرهنگیان کرمان با حضور خانواده آن مرحوم برگزار می شود.

 مراسم عصر نیز که مراسمی مردمی خواهد بود با حضور خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه ثارالله کرمان برگزار می شود. ضمن این که سخنران ویژه مراسم های یاد شده حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری خواهد بود.

براساس این گزارش، در مراسم عصر روز 16 دی ماه که قرار است در حسینیه ثارالله کرمان برگزار شود، نمایشگاه  عکسی از زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز برپا خواهد شد.

همچنین تعدادی از کتاب های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آثاری که در خصوص این شخصیت بزرگ منتشر شده است به شرکت کنندگان در مراسم اهدا می شود.

گفتنی ست طی مراسمی از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان از یادمان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و توسط اداره کل پست استان نیز از تمبر یادبود آن مرحوم در روز 16 دی ماه رونمایی خواهد شد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار