کد خبر : ۲۶۲۲۰
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مديرعامل شرکت ساماندهي صنايع و مشاغل شهرداري تهران گفت: کيوسک ها با همکاري اتحاديه هاي مربوط تغيير چهره مي دهند.
مديرعامل شرکت ساماندهي صنايع و مشاغل شهرداري تهران با اشاره به اينکه در تهران 400 کيوسک مطبوعاتي و گل فروشي وجود دارد، گفت: اين کيوسک ها با همکاري اتحاديه هاي مربوط تغيير چهره مي دهند.

 کامران زنگيشه اظهار داشت: اين کيوسک ها با مبلمان شهري همخواني و تناسب نداشته، به نوعي سد معبر صنفي محسوب مي شوند و بايد تغيير شکل دهند.

وي با بيان اينکه کيوسک ها يک المان زائد در تهران هستند که طبق سياست هايي در سال هاي گذشته نصب شده اند، افزود: اما در شهرداري اعتقادي به وجود کيوسک ها نداريم، چراکه کاربري اين کيوسک ها مربوط به ساليان گذشته و دسترسي دشوار به مطبوعات بود و در حال حاضر باتوجه به پيشرفت تکنولوژي و گسترش استفاده از فضاي مجازي فروش مطبوعات در اين کيوسک ها کاهش يافته است.

مديرعامل شرکت ساماندهي مشاغل با بيان اينکه موضوع ساماندهي کيوسک ها در دستور کار شهرداري است، تصريح کرد: با هماهنگي با اتحاديه دکه داران و مطبوعات، ساماندهي کيوسک ها با تغيير شکلي به صورت پايلوت در منطقه 12 صورت گرفته است و با همکاري سازمان زيباسازي 75 کيوسک ديگر در اين منطقه نصب خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه در طراحي جديد کيوسک ها روزنامه ها در ديواره ها طراحي شده است، خاطر نشان کرد: کيوسک هاي جديد فضاي بسيار کمتري را اشغال مي کنند که طبق برنامه در نظر داريم تمام کيوسک هاي تهران در قالب اين طرح ساماندهي شوند.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار