کد خبر : ۲۶۶۳۷
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سیاوشی خبر داد:
رئیس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق بازرگانی کرمان با بیان اینکه تشکیل خوشه گردشگری استان برای اولین بار در کشور تایید شده است، ابراز امیدواری کرد که این خوشه بتواند در سال آینده راه اندازی شود.
رئیس کمیسیون گردشگری و خدمات اتاق کرمان با بیان اینکه تشکیل خوشه گردشگری استان برای اولین بار در کشور تایید شده است، ابراز امیدواری کرد که این خوشه بتواند در سال آینده راه اندازی شود.

مهدی سیاوشی در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل شرکت توسعه گردشگری کرمان با کمک شرکت معتبر گردشگری THR اسپانیا اشاره کرد و گفت: سرمایه اولیه این شرکت 6 میلیارد تومان است که در این شرکت با کمک مشاور مذکور قرار است سند گردشگری استان و راهبرد بازاریابی آن تدوین شود، سپس پروژه هایی تعریف و در مرحله بعد سمینار بازاریابی و سرمایه گذاری گردشگری با هدف تامین مالی پروژه ها برگزار خواهد شد. 

نائب رئیس اتاق کرمان اظهار کرد: این شرکت اسپانیایی همچنین قرار است برند کرمان را تعریف کند و برای اجرای پروژه، به آموزش چند نیروی کار در این زمینه بپردازد.

سیاوشی با بیان اینکه تاکنون بیش از 80 درصد از سهام شرکت توسعه گردشگری خریداری شده که 20 درصد آن را اتاق کرمان خریداری کرده است، افزود: شرکت اسپانیایی مجری این طرح در سطح بین المللی بسیار معتبر است و کرمان اولین استانی است که در حوزه گردشگری از یک شرکت خارجی کمک می گیرد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها