کد خبر : ۲۶۶۴۰
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رودری عنوان کرد:
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به حوزه اشتغال فراگیر در سطح استان گفت: 70 طرح در حوزه های مختلف در سال جاری در استان شناسایی شده که 1800 میلیارد تومان به بانکها استان ارسال شد اما متاسفانه تاکنون هیچگونه تسهیلاتی از سوی بانکها پرداخت نشده است.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به حوزه اشتغال فراگیر در سطح استان گفت: 70 طرح در حوزه های مختلف در سال جاری در استان شناسایی شده که 1800 میلیارد تومان به بانکها استان ارسال شد اما متاسفانه تاکنون هیچگونه تسهیلاتی از سوی بانکها پرداخت نشده است.

جعفر رودری با اشاره به پیشرفت فیزیکی 57 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری اظهار کرد: پیش بینی میزان سرمایه گذاری اجرای این پروژه ها به غیر از طرح های انتقال آب در حدود 9100 میلیارد تومان است که تاکنون 1946 میلیارد تومان یعنی 21 درصد این سرمایه گذاری محقق شده است.

وی با ارایه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی استان گفت: 445 پروژه مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در سال 96 بود که 150 پروژه مربوط به برش استانی ملی، 144 پروژه پیشنهادی استان و 151 پروژه مربوط به بخش خصوصی و اقتصادی مقاومتی است.

وی با اشاره به پیش بینی های سرمایه گذاری 8800 میلیارد تومانی استان در حوزه انتقال آب تصریح کرد: با لحاظ طرح های انتقال آب،17800 میلیارد تومان پروژه های استان در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 96 بوده که تاکنون 2900 میلیارد تومان محقق شده است.

رودری با بیان اینکه در مدت زمان اجرای این پروژه ها 23 هزار نفر فرصت شغلی در سطح استان صورت خواهد گرفت که در نهایت 28 هزار نفر ایجاد اشتغال خواهد کرد، افزود: از 445 پروژه اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری، 110 پروژه تاثیر گذار وجود دارد که به لحاظ ایجاد اشتغال 75 درصد و به لحاظ سرمایه گذاری، 65 درصد کل پروژه های استان در سال جاری بوده که تمرکز استان بر روی این پروژه ها خواهد بود.

دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با بیان اینکه این 110 پروژه، 15 هزار نفر در حین اجرا و 22 هزار و 500  نفر اشتغال پس از اجرایی شدن ایجاد خواهد کرد اظهار کرد: 41 هزار میلیارد تومان رقم پیش بینی برای اجرای شدن این 110 پروژه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت پیشرفت فیزیکی تمامی این پروژه ها مانیتور و رصد خواهند شد، ادامه داد: هم اکنون 75 درصد زمان سال 96 را می گذارنیم و شاهد هستیم از پیشرفت فیزیکی پروژه هاعقب هستیم که مسایل مالی، تامین آب و زمین به عنوان سه مسئله اصلی مشکلات پروژه ها پایش شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های عملیاتی دو ساله معین های اقتصادی نیز گفت: پروژه های زیرساختی و عمرانی، پروژه های سرمایه گذاری در سطح شهرستان و پروژه های توانمندسازی جوامع محلی را در این برنامه پیگیری می کنیم که برای شهرستان های کوهبنان و راور این تفاهمنامه ها امضا و اجرایی شده و برای 7 شهرستان دیگر استان  نیز این طرح آماده اجرایی شدن است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
محراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
0
0
چه طور شد تا نتیجه ارزیابی شاخص ها از مرکز نیامد ، در همه چیز رتبه های اول داشتید؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها