کد خبر : ۲۶۶۴۱
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به مسئولان انتقاداتی دارند و بایستی این انتقادات از سوی مردم بیان شود ولی اینکه منجر به خشونت و یا به آسیب رسیدن به اموال عمومی شود قابل پذیرش نیست.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به مسئولان انتقاداتی دارند و بایستی این انتقادات از سوی مردم بیان شود ولی اینکه منجر به خشونت و یا به آسیب رسیدن به اموال عمومی شود قابل پذیرش نیست.

علی اسدی کرم در گفت‌و‌گو با صدای تاک افزود: بایستی شرایطی در کشور فراهم کنیم تا به‌نوعی صدای کسانی که منتقد هستند و اعتراض دارند، مثل همین اعتراضات به وضعیت اقتصادی و اشتغال، از طرف مسئولان شنیده شود.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه عده‌ای از این شرایط به وجود آمده سوءاستفاده کرده و مشکلاتی را در شهرها برای مردم و کشور درست کردند و درواقع کسانی که این روزها خسارت به اموال بیت‌المال رساندند ازجمله افرادی بودند که در جمع معترضین حضور پیدا کردند.

وی بیان کرد: اینکه انتقاد باشد و مردم از مسئولان بخواهند چیز بدی نیست اما آسیب رساندن به اموال عمومی و متعلق به مردم نمی‌تواند برای جامعه قابل‌تحمل باشد.

وی در ادامه به حرکت جریان‌های سیاسی رقیب دولت دوازدهم هم اشاره کرد و گفت: بعد از انتخابات این جریان‌های رقیب سیاسی دنبال این قضیه بودند و درواقع احتمالا این پیش‌بینی را نمی‌کردند کار به اینجا برسد و فکر می‌کردند با همان انتقادات تند علیه عملکرد اقتصادی دولت ادامه پیدا کند.
اسدی ادامه داد: جناح رقیب پیش‌بینی نمی‌کرد این مشکلات به وجود آید و حال متوجه شدند اگر فضا را برای این کار آماده کنند دود آن به چشم خودشان هم خواهد رفت.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال را در جامعه حس می‌کنیم و باید اشتغال در اولویت قرار گیرد، اظهار کرد: به‌واقع مشکلات اقتصادی اکنون گریبان گیر مردم شده است و بالأخص اشتغال که الآن مردم از آن دم می‌زنند.

نماینده شهربابک همچنین عنوان کرد: ما هم به‌نوعی افراد جامعه هستیم و این مشکلات اقتصادی و بخصوص اشتغال را حس می‌کنیم، باید دولت و مجموعه نظام تلاش کند مسیری را انتخاب نماید که این مشکلات را به حداقل برسانند و این مسائل درنهایت باید حل گردد.

وی در ادامه اضافه کرد: باید جایی برای بیان انتقادات وجود داشته باشد تا مردم مسائل و مشکلات و خود را بیان و پیگیر حل آن باشند، اما باید به‌صورت آرام باشد و در این صورت مردم می‌توانند مطالبات خود را بیان کنند.

اسدی یادآور شد: این مسائل و حوادثی که اخیراً پیش‌آمده نباید گریبان گیر مردم و مسئولین شود که خود بدتر مشکلاتی را برای جامعه به وجود خواهد آورد.

منبع: صدای تاک
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها