کد خبر : ۲۶۶۴۲
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم رفسنجان و انار:
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی، اعتراضاتی را از سوی مردم شاهد بودیم که طبیعتاً مردم می‌توانند در چارچوب قانون اعتراض خود را بیان کنند.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی،  اعتراضاتی را از سوی مردم شاهد بودیم که طبیعتاً مردم می‌توانند در چارچوب قانون اعتراض خود را بیان کنند.

احمد انارکی محمدی با تأکید بر اینکه به‌هرحال مشکلاتی برای مردم و یا گروهی از مردم پیش می‌آید و می‌توانند نسبت به مشکلات اعتراض کنند، افزود: اینکه اعتراضات و بخصوص اعتراضات اخیر به کدام سمت‌وسو رفته است جای تأمل دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این اعتراضات کسانی که به هر نحوی از داخل شروع کردند و با بیگانگان همراه شدند جای تأسف دارد، وگرنه اعتراض می‌تواند باشد و همه ازجمله قوه قضائیه، اجرائیه و مقننه باید پاسخگو باشند و شفاف هم پاسخ دهند و این‌که جای اشکال ندارد.

وی ادامه داد: بعضاً برخی از این اعتراضات مردمی سوءاستفاده کردند و عده‌ای اموال عمومی را تخریب و درمجموع کارهای غیراخلاقی و غیرقانونی انجام دادند، هر کس می‌خواهد مخالف باشد اما نمی‌تواند به پرچم کشورمان بی‌حرمتی کند.

وی در ادامه اظهار کرد: اگر گروه‌های سیاسی رقیب دولت شروع‌کننده این دست اقدامات باشند در آینده مشخص خواهد شد، خدای‌ناکرده گروهی باهدف کوبیدن دولت خط دهی کرده باشد باید پاسخگو باشد و باید بدانند قطعاً با آنان برخورد می‌شود.

انارکی محمدی بیان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی ریشه کار را پیدا خواهند کرد و بر همگان آشکار می‌شود.

نماینده رفسنجان و انار تأکید کرد: مردم عاقل و همراه هستند دلشان برای نظام و انقلاب می‌سوزد، قطعاً نسبت به وضعیت اقتصادی و اشتغال اعتراض دارند، اما اینکه برخی سوءاستفاده و آشوب ایجاد می‌کنند، مردم پاسخ این سوءاستفاده کنندگان را خواهند داد.

وی بار دیگر تأکید کرد: امروز جوان‌های ما باانگیزه و باهوش هستند و جواب آن سوءاستفاده کنندگان را می‌دهند و همچنین باید نسبت به این اتفاقات اول تذکر داده شود و بعد در صورت توجه نکردن برخورد صورت گیرد.

وی گفت: توصیه من این است که باید همراه با مردم باشند نه اینکه به اموال مردم که بیت‌المال است خسارت وارد کنند.

منبع: صدای تاک
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها