کد خبر : ۲۶۶۴۵
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نیکزادی پناه:
نماینده مردم شهرستان‌های بم، فهرج، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: برای بهبود وضعیت منابع آبی شهرستان فهرج تشکیل کمیته‌ای ضروری است.
نماینده مردم شهرستان‌های بم، فهرج، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس گفت: برای بهبود وضعیت منابع آبی شهرستان فهرج تشکیل کمیته‌ای ضروری است.

حبیب‌الله نیکزادی‌پناه با اشاره به آسفالت معابر تعدادی از روستا‌های منطقه اظهار داشت: سال گذشته 80 روستای فهرج، ریگان، نرماشیر و بم آسفالت شدند.

نماینده مردم شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس با بیان اینکه در هر کدام از این چهار شهرستان، معابر 20 روستا آسفالت شده است، عنوان کرد: در سال گذشته 4 هزار تن قیر برای آسفالت معابر روستا‌ها دریافت کردیم.

وی با اشاره به اینکه فهرج رتبه اول مهاجرت در استان را دارد، اظهار کرد: مهاجرت در فهرج بسیار گسترده بوده و باید شرایط برگشت آن‌ها را به این شهرستان فراهم کنیم.

نیکزادی‌پناه طبیعت شهرستان فهرج را زیبا و گردشگر‌پذیر خواند و ابراز داشت: مناظر زیبا و طبیعی این منطقه به‌ویژه «یلان» می‌تواند فهرج را در زمینه گردشگری متمایز کرده و به اوج برساند.

وی از اهمیت پرداختن به منابع آبی این منطقه گفت و تصریح کرد: برای بهبود وضعیت منابع آبی این منطقه تشکیل کمیته‌ای ضروری است.

نماینده مردم شهرستان‌های بم، فهرج، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس با تاکید بر حمایت شهرداری‌ها افزود: به شهرداری‌ها کمک‌های بلاعوض صورت می‌گیرد.
منبع: فارس
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها