کد خبر : ۲۶۷۱۳
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در دیدار رئیس روابط عمومی وزارت صمت با مدیر مس کرمان مطرح شد:
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شریعتمداری مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر گسترش صادرات محصولات شرکت‌های بزرگ تأکیددارند و صادرات را از اولویت‌های رونق تولید می‌دانند.

گفتار نو / گروه اقتصاد:

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شریعتمداری مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر گسترش صادرات محصولات شرکت‌های بزرگ تأکیددارند و صادرات را از اولویت‌های رونق تولید می‌دانند.

به گزارش گفتار نو، فرزاد خلفی در دیدار با مدیرمس منطقه کرمان و جمعی از مدیران این مجموعه خاطرنشان کرد: اقدامات انجام‌شده در حوزه تولید، صادرات و انجام مسئولیت‌های اجتماعی از سوی این مجموعه  باید در جامعه دیده شود به‌گونه‌ای که همه از اقدامات این مجموعه و تأثیری که در منطقه می‌گذارد آگاه گردند.

وی با تشریح راه‌های نوین ارتباطی و با تأکید بر استفاده از روش‌های جدید در امر اطلاع‌رسانی بیان کرد: ظرفیت‌های خوبی برای اطلاع‌رسانی داریم و اینکه تنها به خبر اکتفا نکنیم پاسخگوی نیازهای امروز نیست.

وی عنوان کرد: باید کارهای کوتاه و تأثیرگذار همچون ساخت ویدیوهای کوتاه و سایر اقلام تصویری و صوتی با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی را در دستور کار قرار دهیم. 

وی اضافه کرد: توسعه صادرات، ایجاد اشتغال که از نیازهای امروز جامعه ما هست را در پی دارد.

80 درصد ذخایر مس کشور در استان کرمان جای گرفته است

مدیر مس منطقه کرمان در این دیدار خاطرنشان کرد: 80 درصد ذخایر مس در استان کرمان است که بیش از 50 درصد از آ ن هم در سرچشمه هست.

محمد حسنی افزود: 8500 نفر به‌صورت مستقیم و 7500 نفر به‌صورت پیمانکاری در مس منطقه کرمان مشغول به فعالیت هستند و کار چندین هزار نفر هم غیرمستقیم با مجموعه مس منطقه کرمان ارتباط دارد.

وی در ادامه به تشریح فعالیت‌های مس منطقه کرمان و طرح‌های در دست اجرا در این مجموعه پرداخت.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز در سفر به کرمان با محمد حسنی مدیر مس منطقه کرمان، سید علی میرافضلی مدیر روابط عمومی و جمع از مدیران این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها