کد خبر : ۲۶۷۴۷
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
طبیب زاده عنوان کرد:
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: دستگاه قضایی استان باید در جریان مشکلات فعالان اقتصادی قرار گیرد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: دستگاه قضایی استان باید در جریان مشکلات فعالان اقتصادی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، سید مهدی طبیب زاده در نشست با گرفتاران بانکی بخش تولید با حضور دادستان کرمان از همراهی و حمایت دادستان کرمان از سرمایه گذاری و فعالیت های قانونمند و رسمی اقتصادی در استان قدردانی کرد و افزود: اتاق به ویژه کمیسیون های صنعت و معدن و بیمه، بانک و امور مالیاتی در شناسایی مشکلات فعالان اقتصادی و پیگیری برای رفع آنها تلاش کرده‌اند و در مواردی توانسته‌اند تاثیرگذاری در سطح ملی داشته باشند. 

وی خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی گرفتار بانک ها، سال ها در عرصه تولید تلاش کرده‌اند و اکنون به مشکلاتی برخوردند که ناراحت کننده و نگران کننده است و دستگاه قضایی استان باید در جریان آنچه بر این فعالان می گذرد قرار گیرد. 

وی ادامه داد: استان کرمان برخلاف دارابودن بسیاری شاخص ها و ظرفیت ها، فضای کسب و کار مناسبی ندارد، درآمد سرانه آن از متوسط کشور پایین تر است و سهم کمی در اقتصادی ملی دارد. 

رئیس اتاق کرمان با بیان اینکه اوضاع صنعت استان خوب نیست و هر روز با بحران هایی در این حوزه روبرو هستیم، بیان کرد: تسلط به مشکلات تولیدکنندگان و شجاعت دادستان مایه امید و قوت قلب فعالان اقتصادی است.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار