کد خبر : ۲۶۸۲۶
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر مجتمع مس سرچشمه در جلسه تولید مس منطقه کرمان گفت : کارکنان شرکت مس از سرمایه‌های اصلی شرکت هستند و ما باید ارزش این سرمایه را پاس بداریم.
مدیر مجتمع مس سرچشمه در جلسه تولید مس منطقه کرمان گفت : کارکنان شرکت مس از سرمایه‌های اصلی شرکت هستند و ما باید ارزش این سرمایه را پاس بداریم.

حسین احمدی عصر امروز 7 بهمن ماه در جلسه تولید مس منطقه کرمان اظهار کرد: کار کردن در مجموعه مس جزو افتخارات هر شخصی است. امیدوارم با همکاری همه همکاران در سرچشمه و شهربابک، بتوانیم در پایان گزارش خوبی را از عملکردمان ارائه بدهیم. 

وی افزود: در حوزه تولید ظرفیت خوبی داریم، رسیدگی به  مسائل پشتیبانی و پرداختن به حواشی، بیشترین وقت را از مدیران ارشد مس می‌گیرد. البته شرکت های بزرگ مشکلات بزرگی نیز دارند. 

احمدی به وجود نیروی انسانی توانمند در مجموعه مس اشاره کرد و گفت : پاسداشت و نگهداری از این نیروها و بالابردن راندمان کاری از اولویت‌های اصلی است.

تولید و توسعه در مس متوقف نشده است

مدیر پیشین مس منطقه کرمان نیز در این جلسه گفت: در طول یکسال و نیم گذشته که بنده این مسوولیت را بر عهده داشتم، با توجه به همه مشکلاتی که وجود داشت، نگذاشتیم تولید متوقف شود و اگر به موفقیتی دست پیدا کردم، حاصل تلاش تمام همکارانم در این مجموعه بوده است. 

محمد حسنی افزود: در طول دوران مسوولیتم، از کرامت کارکنان ( از کارگر ساده تا مدیر ارشد شرکت) دفاع کردم و تمام تلاش خود را در جهت ایجاد محیطی سالم، حرفه ای و رشد استعدادها  به‌کار بردم.

حسنی افزود: در بیرون از شرکت نیز تعامل و همکاری خوبی با مسولین استان بخصوص شهرهای رفسنجان و شهربابک داشتم و در طول این مدت تجربیات خوبی را در کنار همکارانم کسب کردم.

وی در ادامه با اشاره به بحران‌ها و مشکلات در زمان مسوولیت کاری خود، گفت: علی‌رغم همه مشکلات و تحریم‌ها، تولید و توسعه مس هیچ‌گاه از برنامه زمان‌بندی عقب نبوده و حتی جلوتر است و هم اکنون در استان کرمان ده طرح بزرگ در حال بهره‌برداری یا آمادۀ افتتاح داریم.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها