کد خبر : ۲۶۹۱۵
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس دادگستری شهرستان ریگان خبر داد
رئیس دادگستری شهرستان ریگان از دستگیری قاتل زن ریگانی خبر داد.
رئیس دادگستری شهرستان ریگان از دستگیری قاتل زن ریگانی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، امین سلطانی‌زرندی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در یک منزل مسکونی در شهر ریگان بلافاصله مقام قضائی به همراه کاراگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه  متاسفانه زن جوان در راه اعزام به بیمارستان بر اثر شدت خونریزی فوت می‌کند،اعلام کرد: بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور کار سیستم قضائی و پلیس قرار گرفت و پس از بررسی میدانی صحنه جرم، چهار نفر از مظنونان اصلی حادثه دستگیر و تحقیقات تکمیلی در این رابطه آغاز شد.

رئیس دادگستری شهرستان ریگان بیان کرد: پس از بازجویی های صورت گرفته صبح امروز یکی از مظنونان اصلی حادثه که فردی معتاد ومتولد 57 و برادر شوهر مقتول بود به قتل اعتراف کرد.

وی اعلام کرد: قاتل پس از تهیه یک قبضه کلت کمری به ضرب دو گلوله اقدام به قتل عروس خانواده کرده است.

سلطانی‌زرندی علت و انگیزه این حادثه دلخراش را اختلافات خانوادگی اعلام کرد و گفت: یکی از عوامل مهم در بروز چنین قتل‌هایی در دسترس بودن سلاح‌های غیرمجاز است.

وی افزود: متاسفانه افراد تحت تاثیر احساسات وعواطف غیرمنطقی دست به اقدامات غیرقابل جبرانی می‌زنند به نحوی که در این حادثه دو طفل از نعمت مادر محروم شدند و صدمات روحی غیرقابل جبرانی به آنها وارد شده است که آینده آنها را مطمنا تحت تاثیر قرار می‌دهد.

رئیس دادگستری شهرستان ریگان فقر اقتصادی را ریشه بسیاری از مشکلات، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی برشمرد و گفت: ضرورت دارد افراد در دعاوی و اختلافات خانوادگی به مراجع قانونی مراجعه نمایند و در صورت نیاز به مشاوره به مراکز مشاوره خانواده و یا نهادهای فرهنگی و مذهبی مراجعه کرده و از انجام اقدامات خودسرانه پرهیز کنند.


نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها