کد خبر : ۲۷۱۵۵
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با حکم شهردار کرمان، سیدمحمد موسوی، به‌عنوان سرپرست معاونت اداری مالی شهرداری کرمان معرفی شد.
با حکم شهردار کرمان، سیدمحمد موسوی، به‌عنوان سرپرست معاونت اداری مالی شهرداری کرمان معرفی شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:

«جناب آقای سیدمحمد موسوی

با سلام

نظر به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از حضرتعالی دارم و به جهت استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی‌های جنابعالی، به‌موجب این حکم با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شهرداری منصوب می‌شوید.

رعایت عدالت، قوانین و مقررات، ارتقای درآمدهای شهرداری، پیگیری در راستای جذب اعتبارات بیش‌تر استانی و ملی، برنامه‌ریزی و اقدام برای وصول مطالبات معوقه، ساماندهی هزینه‌ها در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تلاش جهت تأمین درآمدهای پایدار در شهرداری مورد تأکید در «حوزه مالی» می‌باشد. هم‌چنین تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی نیروی انسانی در جهت حرکت به سمت سازمان انسان‌محور، ایجاد فرصت‌های برابر به‌منظور ارتقا و رشد سرمایه‌های انسانی و تأمین سلامت اداری از طریق استقرار نظام شایسته‌سالاری و شایسته‌پروری، حفاظت و صیانت از سلامت و امنیت شغلی منابع انسانی، بهبود مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان، ایجاد و برقراری تعادل و تناسب نیروی انسانی با وظایف و مأموریت‌های محوله و تلاش با روحیه جهادی و بهره‌گیری از توان علمی و کارشناسی مدیران و کارکنان مجموعه ازجمله اقدامات مورد انتظار در «حوزه اداری» به‌شمار می‌آید.

امید است با استفاده از توان و تجربه‌ی خود و با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر پرسنل در پیشبرد اهداف با رعایت قوانین و مقررات موفق و مؤید باشید.»

لازم به ذکر است؛ سیدعلی موسوی، معاون سابق اداری مالی شهرداری کرمان قرار است در دستگاه اجرایی دیگری مشغول به‌کار شود.
نویسنده:
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها