کد خبر : ۲۷۱۶۷
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با 24 پله صعود نسبت به سال 93، رتبه اول کشوری را در تحقق شاخص های عمومی و اختصاصی به خود اختصاص داد.
بنا به اعلام وزارت آموزش و پرورش و پس از اعلام نتایج ارزیابی عملکرد ادارات کل آموزش و پرورش کشور، اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در تحقق اهداف مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سال 95 رتبه اول را در بین ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور کسب کرد و استان های اردبیل و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با 24 پله صعود نسبت به سال 93، رتبه اول کشوری را در تحقق شاخص های عمومی و اختصاصی به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان سال 94 هم در رتبه 13کشور در تحقق شاخص های عمومی و اختصاصی قرار داشت.

این گزارش حاکی است طی مراسمی و با حضور وزیر و شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش کشور و در گردهمایی مدیران کل ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور در چابهار از  محمد محسن بیگی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان تجلیل شد.


 
در متن پیام تقدیر نامه وزیر آموزش و پرورش آمده است:

جناب آقای محسن بیگی
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

باسلام

آنانکه که در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به هر شکل و شیوه ای همت می گمارند و برای اعتلای گوهر ارزشمند این نهضت الهی، پای در عرصه کار، تلاش و خدمت به جامعه و مردم می گذارند سزاوار قدرشناسی اند.

برهمین اساس، از آنجا که در راستای آیین نامه اجرایی ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه شماره۴۴۳۲۷/۴۲۲۵ تاریخ ۸۹/۱/۱۴ هیات وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک) و دستورالعمل اجرایی آن، طی فرآیند مستمر عملکرد سال ۱۳۹۵ دستگاه آموزش و پرورش به صورت کانیزه از طریق سامانه جامع مدیریت عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفته، بر اساس نتایج حاصله، استان کرمان در تحقق اهداف مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی سال ۱۳۹۵ موفق عمل کرده و در بین ادارات کل آموزش و پرورش استان ها حائز رتبه اول شده است و چون جناب عالی در این موفقیت نقش موثری داشته اید بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خویش را از اهتمام، جدیت و مساعی ارزشمند شما اعلام می دارم و امیدوارم با عنایت خاص ایزدمنان در خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگیان همیشه موفق و سربلند باشید.

                   سید محمد بطحایی

                  وزیر آموزش و پرورش


نویسنده:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
0
0
باسلام به همه همکاران در آموزش و پرورش این موفقیت را همه و به خصوص مدیر کل محترم تبریک می گویم
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها